Skocz do zawartości

Muzyka - ogólne


Gość Matys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, i na czwartkowym koncercie byłem :mrgreen:

Jak zwykle bylo pozytywnie, ale dokładnie tak samo jak ostatnio.

A 29 marca sobie pode na mystic tour - Hunter, Frontside, Virgin Snatch i Rootwater, co prawda żadngo z tych zespolow namietnie nie słucham, ale na koncert zawsze fajnie bedzie pojsc :mrgreen: a pozatym duzo znajomkow bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
A ja to lubie tez troche ol'rocka, szczególnie progresywneo, lubie tez funk, metal i wszystko co sie z tymi gatunkami wiąze. Zespoły jakich słucham, to moze tak z grubsza wymienie: King Crimson, Pink Floyd, Led Zeppelin, Primus (cośświetnego polecam), Frog Brigade, Les Claypool's fany band, Oysterhead, Sausage, TM Stevens, Buckethead, Victor Wooten, Jaco Pastorius, Marcus Miller, Mushroomhead. Z zamiłowania, hobby i takich tam to jestem basistą :) wiec nei dziwota ze słucham Millera, Pastoriusa, Stevensa, Claypoola :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo King Crimson :mrgreen: też lubie, a ja z koleji pochwale sie że w wolnych chwilach pogrywam na gitarze klasycznej, super sprawa, ale w moim przypadku to straszna amatorszczyzna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy najbliższej okazji idę szlifować głos :)

 

Póki co wystarcza mi niezła skala + b.niski bas na szkolonym wokalu i trochę ludowego białego śpiewu :D

 

Tyle że czuję potrzebę rozwijania się - już mi okazyjne próby nie wystarczają - trza mi nauczyciela z prawdziwego zdarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliski jesteś idei zmieszania industrialu i ambientu z dużą wstawką wojennych sampli oraz dodatkiem ostrych, niemalże jadowicie brzmiących gitar :D

 

A z takich wojennych zespołów grających industrial (wniosek - z reguły bez gitar) jest austriacki KREUZWEG OST ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Od kiedy pamiętam nic, a nic... w parku który miał powstac w sudole miała byc jakaś scena i coś w rodzaju amfiteatru, ale w tych ruinkach raczej akustyki dobrej miec nie bedziesz, z reszta co raz bardziej watpie czy kiedykolwiek bedzie tam cos takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Matys, Yayo

 

Jak tam postępy w nauce gry? Nie szykujecie jakiś popisów na koniec roku szk.? :mrgreen:

 

jak ja chodziłam na fortepian to zawsze były występy na koniec roku :twisted:

 

hehe teraz za to chodzem na popisy mojej chrześnicy, która uczy sie u tej samej p. prof. co ja kiedyś ;)

 

może za niedługo uda sie nam na 4 rączki zagrać :D

 

ps. Fajnie ze ktoś jeszcze słucha SDM - u, heh strare dzieje, ale w sumie klasyka wiecznie młoda. :mrgreen:

 

może ktoś jescze w klimatach Poezjowo śpiewanych?

 

a grutntu muzyki specyficznej to ja jeszcze szanty kocham -

- moze dlatego że w długie zimowe wieczory przypominaja o tym ze przyjdzie kiedyś lato i sezon żeglarski :mrgreen: i znowu człowiek złapie wiatr w żagle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys,Yayo

 

Koniec roku szkolnego trzeba elegancko"uczcic i zakonczyc" :D .

Wiec przygotowac sie nalezy z klasyki lub tez innego klimatu muzy ;) .

Jesli o mnie chodzi to ja preferuje rozne gatunki muzyki "wszystko co sie da sluchac",

tak bez wymieniania...

P.S.

Yayo jak tam u Ciebie z przygotowaniem do wystepow w plenerze na bloniach?

Bo juz coraz blizej do imprezy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atterdag

 

jestem za :mrgreen:

 

no ale oczywiście mam świadomość że te utwory najlepiej brzmią w wykonaniu męskich, głebokich, steranych morzem i wiatrem hehe ;) basów. :D

 

Ps. ale jestem wściekła na siebie bo przegapiłam super koncert w Starym Porcie w zeszłym tygodniu :twisted: (zespół który bywa u nas bardzo rzadko bo z Trójmiasta sa chłopaki, heh)

 

a tak poza tym to też prawie wszystkiego słucham (tzn. tego co jest dobre 8) )

a do klimatów fortecznych pasują mi jeszcze niektóre kawałki The Doors, Rolling Stones, Deep Purple ;) wiem stare... ale jare hehe :P

aha i jeszcze lubię Fredzia hihi znaczy się Queen, zawsze zadziwia mnie trafność niektórych jego tekstów :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to niezmiernie że padły takie nazwy jak The Doors (uwielbiam :D ) Deep Purple, Rolling Stones, czy SDM. Co do poezji spiewanej, to u nie tylko Jacek Kaczmarski, którego uwielbiam, kocham i wielce szanuje.

A na koniec roku nie bede grał na gitarze, bo nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys

 

:mrgreen: nom The Doors jest The Best :mrgreen:

 

a tak np. "Riders on the Storm" w scenerii fortecznej, wieczorem + te odgłosy burzy heh ... :D

 

poezja ;)

 

w ogóle na temty muzyczne to można by bez końca hehe :D

 

kciałam sobie ostatnio kupić w księgrani muz. nutki ze starym dobrym polskim rokiem;

a tu nie było nic na forteklape hehe, tylko same na kebord :twisted:

 

Ps. Matys ale na tajną misję wieczorową to chyba weźmiesz gitarkę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...