Skocz do zawartości

Jak narazie ludzi malo


Gość Piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Cześć ;) Przypadkiem tu trafiłam - tak się składa że uwielbiam krakowskie forty i strasznie się cieszę że jest taka strona i to nawet z forum. Aktualnie piszę z Fortu Skała gdzie studiuję, z kolei przez całą jesień roku poprzedniego mieszkałam w forcie Krępak na Bielanach. Nieźle, co? Znacie te budynki, mam nadzieję :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam serdecznie!

 

fortami krakowskimi interesuje sie od niedawna, a tutaj to moj pierwszy post..

 

czesto zagladalem na to forum i postanowilem sie zarejestrowac bo bardzo mnie to boli, ze na tak potrzebnym forum dla nas - krakowskich pasjonatow austriackich zabytkowych fortyfikacji jest tak malo ruchu...

 

praktycznie nikt nie pisze... a tak nie powinno byc!! na pewno zaglada tu wiele osob!

czyzby nikt nie mial nic do powiedzenia? :cry:

 

widzialem post niejakiego Kyrio, czy jakos tak... dlaczego Admin go usunal??

co prawda nie powinno sie tak pisac, ale jednak troche racji mial, smutne to wszystko...

 

tak w ogole to chcialem zapytac o cos innego...

bralem udzial w zeszla sobote w imprezie zorganizowanej przez jedno krakowskie stowarzyszenie historyczne w bodzowie - bylo super!

 

jako ze mialem wolny caly weekend, chcialem sie wybrac razem z Krągiem na wycieczke, zeby zaobaczyc jak Wasze towarzystwo sie bawi.. lecz niestety, nie znalazlem zadnej ifnformacji na temat zbiorki, godziny itp?

dlaczego tak robicie? przeciez podobno kazdy moze brac udzial w wycieczkach, a ja nie moglem...

teraz pozostaje mi tylko ogladanie zdjec w galeri :(

czy byliscie tez w Bodzowie? moze Was spotkalem tylko nie poznalem ze zdjec na stronce??

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czemu mój temat został usuniety, nic takiego złego nie napisałem. Tak niestety wygląda to forum. Mizerne i juz. Myslałem, że jak powstało skonsoliduje srodowisko ludzi, którzy wędruja po fortach. Razem mozna coś zrobić. A tu nic, pewnie wiele osób tu zagląda, ale to tyle, nikt nie chce nic napisać, podzielić sie swoimi refleksjami.

A reklama Stowarzyszenia Rawelin bo chyba tak sie to nazywa nie złamało regulaminu tego forum. Jest grupa ludzi, która chce cos dla Krakowa zrobić i warto ich raklamować - bo chyba wszystkim zależy, żeby w Twierdzy działo sie coraz lepiej, bo nasze dzieci będą znac temat tylko z książek i zdjęć.

Może tych zapaleńców zaprosić na kolejną wyprawę kręgu - bo Adamie w samotności źle sie zwiedza. Może wysłać do nich zaproszenie na meila. Bardzo bym chciał, a ty jako autor tej strony, jestes znany i pewnie Ci nie odmówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czemu mój temat został usuniety, nic takiego złego nie napisałem. Tak niestety wygląda to forum. Mizerne i juz. Myslałem, że jak powstało skonsoliduje srodowisko ludzi, którzy wędruja po fortach. Razem mozna coś zrobić. A tu nic, pewnie wiele osób tu zagląda, ale to tyle, nikt nie chce nic napisać, podzielić sie swoimi refleksjami.

A reklama Stowarzyszenia Rawelin bo chyba tak sie to nazywa nie złamało regulaminu tego forum. Jest grupa ludzi, która chce cos dla Krakowa zrobić i warto ich raklamować - bo chyba wszystkim zależy, żeby w Twierdzy działo sie coraz lepiej, bo nasze dzieci będą znac temat tylko z książek i zdjęć.

Może tych zapaleńców zaprosić na kolejną wyprawę kręgu - bo Adamie w samotności źle sie zwiedza. Może wysłać do nich zaproszenie na meila. Bardzo bym chciał, a ty jako autor tej strony, jestes znany i pewnie Ci nie odmówią.

 

Krydo, Twój temat został usunięty bo łamał reguły strony (www.fortyck.pl/faq.htm).

 

Mizerne? sam zrób lepsze, ja utrzymuję ten serwis i forum, więc nie Twój to interes.

 

Na kolejne wyprawy KTK przyjdzie kto będzie chciał, jest otwarte dla wszystkich chętnych; nie mam zamiarów (na razie) wysyłać specjalnych zaproszeń na e - maile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi adminie, a możesz mi wskazać punkt regulaminu, który złamał mój post.

BO ani nie był napastliwym ani wulgarny, ani nie dzialał na szkodę forum - był poprostu konstruktywny i rzeczowy.

 

A "mizerne" - chodziło mi o treść, a nie formę, bo ta jest na wysokim poziomie. To nie moja wina, że nikt niechce tu pisać. Myślałem, że zrobimy cos razem,a jak są ludzie, którzy coś działaja to warto sie do nich przyłaczyć. Hmm, jak nie chcesz to sam sie do nich zgłosze i zaproszę ich na 10 wyprawę kregu.

Będzie fajnie, tylko przygotuj ciekawa trasę wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim podejsciem to faktycznie chetnych na wyprawy Kręgu zamiast przybywać to ubędzie.. a Ci koledzy naprawdę mili, moze jakiś ukłon w ich strone? jakiś gest? przeciez wszystkim zalezy na dobrej zabawie i zwiedzaniu fortów przy okazji..

 

smutne to wszystko, oj smutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mozna powiedziec, że byłem Byłem na spacerze z pieskiem, uwielbiam ten fort. Patrzę, a tu grupa ludzi, choc pogoda nie sprzyjała spacerom, kreci sie przy kawernie. Podszedłem i z ciekawościa posłuchałem o czym mówią. Co ciekawe znałem temat, bo mówili o słupku z mogilskiego - czytałem o tym w gazecie. Mile zaskoczył mnie jeden gość cozaprosił mnie na grila do środka, niestety byłem z psem. Hmm, zapach mięska i tyle osób mogłoby go lekko zdenerwować... Może nastepnym razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi adminie, a możesz mi wskazać punkt regulaminu, który złamał mój post.

BO ani nie był napastliwym ani wulgarny, ani nie dzialał na szkodę forum - był poprostu konstruktywny i rzeczowy.

 

A "mizerne" - chodziło mi o treść, a nie formę, bo ta jest na wysokim poziomie. To nie moja wina, że nikt niechce tu pisać. Myślałem, że zrobimy cos razem,a jak są ludzie, którzy coś działaja to warto sie do nich przyłaczyć. Hmm, jak nie chcesz to sam sie do nich zgłosze i zaproszę ich na 10 wyprawę kregu.

Będzie fajnie, tylko przygotuj ciekawa trasę wycieczki.

 

Dlatego, że nie tylko był w nieodpowiednim dziale tego forum ale i nie można w taki sposób było pisać w tym kontekście o tym stowarzyszeniu...

 

Mogłeś napisać o nich w innym dziale i bez nerwów to wtedy niebyłby usunięty :roll:

 

Możesz zaprosić na kolejną wyprawę KTK :mrgreen:

 

Na stronie nie brak wieści, artykułów, więc ludzie piszcie swoje rozwinięcia do nich, Ty też w końcu sam piszesz, że nikt nie pisze a jesteś od dawna zarejestrowany na naszym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jasna sprawa - to gdzie na przyszłość takie posty umieszczać, w jakim dziale?

 

Nie pisalem, praca,praca - no ale pora to zmienic, dlatego zaczynam sie udzielać na tym forum i nietylko. Zaproszę gości z Rawelinu na wycieczkę, warto sie z nimi poznać, super chłopaki - to jest moje odczucie. No ale zobaczymy.

Zazdroszczę im tej akcji ze słupkiem, może nastepnym razem i my będziemy uczestniczyc w podobnych. Warto ratować to co niszczeje i nie ma widoków na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...