Skocz do zawartości

Fort 51 Rajsko (21.10.17)

foto i video 

30 pażdziernika 2017

Zdjęcie

Forteczna Misja

Forteczna Misja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gośka

Gośka

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 18:51

Jestem zachwycona fortami, które zwiedziliśmy dzisiaj, atmosfera panującą podczas wyprawy, wiosenną pogoda, a przede wszystkim jestem z siebie dumna,że przeszłam tyle kilometrów i nawet nie odczułam tego za mocno ;) Już nie mogę się doczekać kolejnej wyprawy! :D No i przede wszystkim jestem teraz taaaaaaaaaaka mądra :mryellow: Tym bardziej że byłam z Wami pierwszy raz

#22 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 19:29

Jesteś szalona a nie mądra. HIHI
Nomen omen przypadłaś mnie i Kaśce do gustu :P

co do wyprawy to muszę przyznać że było zajebiaszczo. Kawerny genialne, Barycz od tej drugiej strony super (szczególnie podpisy żołnierzy), Kosocice urzekły mnie swym kolorem :P - bardzo ładny fort, no i Rajsko... co tu wiele mówić...

Jestem zmęczony, wręcz wykończony i również nie mogę się doczekać następnej wyprawy

#23 Miro

Miro

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 19:55

:D Co do dzisiejszej atmosfery to naprawde była super, i pogoda również była wspaniała na taką wyprawe. Szkoda że część z Was uciekła wcześniej, i nie poszła z nami odwiedzić dwa szańce które są w pobliżu Fortu Rajsko. No a tak to przy okazji wpadliśmy na ciekawe znalezisko nieopodal fortu 50 1/2 O Kosocice :P :P
Hmm, ogólnie napisze że wszystko mi sie podobało, szkoda tylko że kawerna częściowo zawalona już, pozatym wejście (wyjście) z drugiej strony jest zamurowane i zasypane.

A co do Ciebie Gosiu, to myśle że nóżki jeszcze dadzą Ci znać o sobie, ale jutro ;)

ps. Łukasz chyba cos słaba kondycja u Ciebie bo ja wogóle nie jestem zmeczony 8)

Pozdrowionka Dla wszystkich uczestników dzisiejszej wyprawy :mrgreen:

#24 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12322 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 20:57

Na początku dziękuję wszystkim uczestnikom :)

Więcej napiszę (ogólnie) na stronie gdzie będą i zdjęcia i odnośniki do filmów na YouTube.

Lubię takie długie piesze wycieczki po fortach :) mnie nic nie boli, choć zmęczenie jest faktem.

Miro - tak, to ciekawe odkrycie, dokonaliśmy je w czwórkę (co prawda niezwiązane bezpośrednio z fortami ale... jest z ich okresu powstania, zamieszczę fotki tego ciekawego odkrycia, dużo ich zrobiłem ale żle wyszły, z góra kilka będzie się nadawało na stronę).

Gosiu - fajnie zdjęcia wyszły :D

To do następnej Fortecznej Misji a wcześniej kwietniowej 28 wyprawy KTK :D

#25 Wojciech

Wojciech

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 23:15

Ja tak bardzo króciutenieczko wyprawa superaśkowa FM jak radio :P , towarzystwo też niczego sobie (kobitek przybyło więc nic dodać, nic ująć ;) ) Plan wykonany w 100 (stu :shock: ) % tzn.: zwiedzone-odwiedzone wszystko co napotkaliśmy na drodze-trasie Fortecznej Misji i wbrew pozorom nie żaden szaleniec :P tylko realista :D
Na koniec nieco zmęczony ;) , ale jak bardzo szczęśliwy :D
ps.już się nie moge doczekać kolejnych wypadów "za miasto" :mrgreen:

#26 Joanna

Joanna

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 09:32

To jeszcze ja dorzucę, że dawno tak licznej misji nie było, nawet na wyprawach czasem mniej osób bywało. ;)
Gratulacje dla Admina za zapewnienie atrakcji i super pogody :mrgreen:

Atmosfera jak zwykle świetna i pomimo, że jest się po raz któryś w niektórych obiektach to w tak doborowym towarzystwie warto wracać w te ciekawe miejsca. :D

Wiosenno-letni sezon forteczny można uznać za otwarty :mrgreen:

no i fajnie, że nie jest się już jedyną przedstawicielką żeńskiego rodu na misjach i wyprawach :mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i uczestniczek :bemused: wyprawy

#27 Bartek Kocot

Bartek Kocot

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 14:32

Wiosenno-letni sezon forteczny można uznać za otwarty :mrgreen:

Zgadzam się
Moja strona o F49: http://fortkrzeslawice.republika.pl

Pozdrawiam バルトッシュ