Skocz do zawartości

Fort 51 Rajsko (21.10.17)

foto i video 

30 pażdziernika 2017

Zdjęcie

26 wyprawa KTK

26 wyprawa KTK Krąg Twierdzy Kraków

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12309 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 07:08

Tym razem zobaczymy fortyfikacje w Lesie Wolskim: schron amunicyjny, szaniec piechoty, baterie artyleryjskie...

Ta wyprawa będzie miała swoją drugą część (bo dziś nie będzie czasu wszystkiego zobaczyć, no i dzień krótki) w nowym 2008 roku.

#2 Wojciech

Wojciech

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 07:51

Cieszy mnie niezmiernie to wszystko co zobaczymy...(bo część widziałem, a część zobaczę)

Wiadomo obszar bardzo rozległy i obiekty rozrzucone (czas, czas i jeszcze raz czas, cóż poradzić poczekamy do nowego roku i zaliczymy resztę)

#3 yay0

yay0

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 20:03

No i co :D bylismy we 4 :D bylo fajnie, zalujcie, a Ci co maja slaba kondycje to niech zaluja tak polowicznie :D bo lazenia bylo :D

#4 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12309 postów

Napisano 12 grudzień 2007 - 17:31

Filmy z wyprawy są już, zdjęcia też, wrażenia zostały niezapomniane :mrgreen:

Na wyprawie poruszyliśmy ważne też tematy: tacy dziś ludzie niby zagonieni, że omija ich taka okazja być z nami, szkoda...

Drugą kwestią są mądrzy na forum w teorii, a w praktyce unikają chodzenia z nami by tą teorię pokazać w praktyce ;)

#5 yay0

yay0

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 21:35

No włąsnie, o co z tym biega? Tyluludzi na tym forum dużo wie o fortach, ale jakos ich nnie widze na wyprawach (nie to zebym obrazal tych co chodza ze nic nie wiedza) fajnie by było jakby ktoś coś opisał z fortów. Bo najwiecej to ja słyszałem od matysa, a on nie hcodzi to nie ma kto opowiadac :>

#6 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2007 - 20:44

yyyy a mnie to aż głupio się tu pokazywać... tyyyyyle razy mowiłem adminowi, że będę a byłem tylko raz. Ale naprawdę wierzcie mi nie ode mnie zależne.
Raz mi matka w nocy przed wyprawą w szpitalu wylądowała, raz powódź odcięła drogę powrotną do Krakowa z wsi niedaleko Kalwarii, raz szkoła a raz nieplanowany dzień pracy zawodowej... Ciekaw jestem co mi wypadnie na następną wyprawę...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 26 wyprawa KTK, Krąg Twierdzy Kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych