Skocz do zawartości

Nowy materiał

foto i video 

we wrześniu

Zdjęcie

Bodzowskie Kawerny

Forteczna Misja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gośka

Gośka

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 16:21

Dla tego poruszam ten temat by się potem nie okazało że Panowie 3 kg kiełbasek przynieśli a tu drewna nie ma lub nie ma czym pociąć gałązek ;) lepiej bycz przygotowanym na różne ewentualności:)
ps Łukasz a ty nie masz przez przypadek piromańskich pociągów he he he

#22 Wojciech

Wojciech

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 17:50

Hehehe :mrred: widzę, że przygotowania idą pełną parą to co jeszcze potrzebne jest bo: jedzonko, opał, pogoda już jest gwarantowane :P :twisted:
Znając sytuację z poprzednich fortecznych-ognisk :roll: to jeśli chodzi o to wszystko to bywało różnie :mryellow: Adam wie o co chodzi przeżywał to razem ze mną w 1 przypadku ,a w 2 już w nieco większej grupie :mrgreen: ,ale i tak było wspaniale w obu przypadkach :bemused:

#23 Miro

Miro

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 18:22

Gosia zamawiała jeszcze sprzęt HiFi w postaci radia na korbe :mryellow: Pozatym kiełbase bez ogniska też zjeść się da, ale to już nie to samo :P. Aha no i jakieś trunki by sie przydały :mrgreen: bo o suchych ustach to ciężko, i to jeszcze przy kiełbasce ;) Niektórzy zapewne zaopatrzą sie w napój chmielowy :mrred: ogólnie dla każdego coś dobrego 8)

#24 Gośka

Gośka

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 11:30

Nie zapominajmy że idziemy na kawerny!! a ognisko to miły dodatek:) a będzie o tyle przyjemniej jak po sprawnym przygotowaniu drewna siądziemy przy ogniu a nie będziemy 2 godziny latać po krzaczkach i zbierać gałęzie, potem drugie tyle je podpalać by w końcu wszyscy stwierdzili że jest późno i trzeba iść do domu. Dla tego poruszyłam temat drewna i podpałki by tego uniknąć:) :devilyellow:

#25 Bartek Kocot

Bartek Kocot

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 12:08

zaopatrzą sie w napój chmielowy :mrred:

Dobre :mrgreen: muszę to powiedzieć w mojej szkole . Wszyscy padną ze śmiechu (w mojej szkole jest wesoło bo każdy śmieje sie z byle czego :mrgreen: )
Moja strona o F49: http://fortkrzeslawice.republika.pl

Pozdrawiam バルトッシュ

Dołączona grafika

#26 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 16 marzec 2008 - 13:08

Nie zapominajmy że idziemy na kawerny!! a ognisko to miły dodatek:) a będzie o tyle przyjemniej jak po sprawnym przygotowaniu drewna siądziemy przy ogniu a nie będziemy 2 godziny latać po krzaczkach i zbierać gałęzie, potem drugie tyle je podpalać by w końcu wszyscy stwierdzili że jest późno i trzeba iść do domu. Dla tego poruszyłam temat drewna i podpałki by tego uniknąć:) :devilyellow:

spoko maroko :)

#27 Miro

Miro

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 17:03

Ojj Gosiu nie przejmuj sie już tak bardzo ;) wiemy już że to Twoje zboczenie zawodowe, dlatego Ci wybaczamy 8) Pozatym nie pierwszy raz będzie ognicho, wiec ekipa już ma w tym wprawę, :mrred: . A tak ogólnie bieganie po krzakach też ma swój urok :mryellow: :mrgreen:, tak samo jak ognisko po zachodzie słońca ;)

Bartku zezwalam na użycie mojego tekstu w celu rozbawienia ludzi w Twoje szkole ;) :P

#28 Bartek Kocot

Bartek Kocot

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 20:19

Bartku zezwalam na użycie mojego tekstu w celu rozbawienia ludzi w Twoje szkole ;) :P

Dzięki

Pozdrawiam バルトッシュ

Dołączona grafika

#29 Joanna

Joanna

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 11:39

Pozatym nie pierwszy raz będzie ognicho, wiec ekipa już ma w tym wprawę, :mrred: . A tak ogólnie bieganie po krzakach też ma swój urok :mryellow: :mrgreen:, tak samo jak ognisko po zachodzie słońca ;)

ja tylko dodam, że zachód słońca w Bodzowie przy ładnej pogodzie to widok zapierający dech w piersiach :mryellow: :bemused:
Pierwszy raz jak tam byłam to była właśnie pora zmierzchu i od tamtej pory zakochałam się w tym miejscu :bemused:
pozdr
ps. super pomysł z tym ognichem, już nie mogę się doczekać :mryellow:

#30 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11887 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 12:05

Zobaczymy sporo kawern; tyle ile było na 18 wyprawie KTK

#31 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 17 marzec 2008 - 12:05

nie potrzeba zachodu słońca by zaparło dech w piersi... w lutym jak tam paliłem z Kasią ognisko to było bardzo dziwnie zachmurzone niebo i słońce się ładnie przebijało...
Z resztą zobaczcie sami :)

http://img182.images...dsc00055le7.jpg

http://img187.images...dsc00056lh9.jpg

#32 Gośka

Gośka

Kapral

• Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 16:39

Bajecznie :mryellow:

#33 Bartek Kocot

Bartek Kocot

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 16:58

bardzo ładne :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam バルトッシュ

Dołączona grafika

#34 Miro

Miro

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 19:53

No tak, Łukaszu przyznaje, :D ciekawie to wyglada,, fajnie te chmurki wyglądaja, i to słońce które sie przebija :mrgreen: I krajobraz nie wyglądający na lutowy ;) :mryellow: Jakby wszystko było ośnieżone to równie świetnie by to wyglądało, a może nawet ciekawiej :roll:

#35 Wojciech

Wojciech

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 18 marzec 2008 - 00:14

Tak może i ładne jednak ja zdecydowanie lubię i preferuję scenerie letnie: niebo błękitne, słońce, ptaków śpiew, z każdej strony przepiękne widoki bądż to na Kraków, Tyniec, ul.Tyniecką, Bielany-dolinę Wisły ul.Księcia Józefa, Przegorzały z pałacykiem-belwederem i okoliczne Kostrze, Pychowice, ale to moje osobiste zdanie na ten temat :mrgreen: :mryellow:

#36 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 18 marzec 2008 - 11:44

Wojtku tobie to się wszystko podoba, pod warunkiem, że w poblizu jest jakiś fort :P

#37 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11887 postów

Napisano 18 marzec 2008 - 12:32

Mi się tego rodzaju zdjęcia podobają; choć jeszcze lepsze gdy chmury są bardziej wyraziste i między nimi przebijają się promienie słoneczne (mam takowe na stronie, można poszukać) :D :P

#38 Wojciech

Wojciech

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 18 marzec 2008 - 19:28

Łukasz tak jakoś lubię romantycznie, nastrojowo żeby było wokoło :D :P chyba nie ma w tym nic dziwnego :> i nienormalnego :)

#39 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisano 18 marzec 2008 - 20:12

nie no bynajmniej. w sumie nie jest problemem znaleźć w Kraku takie klimatyczne miejsce a co dopiero jak w skład takiego miejsca wchodzi ładny forcik

#40 Joanna

Joanna

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 19 marzec 2008 - 14:56

No proszę jak się panowie "po rozmarzali" :mrgreen:

aż romantycznie się zrobiło i nastrojowo :D

Łukasz zdjątka niezłe ;)
ja pamiętam, że wtedy mi chyba ani jedno zdjęcie nie wyszło z tego mojego pamiętnego zachodu słońca w Bodzowie :evil:

pewnie dlatego że wtedy jeszcze używałam tzw. "głupiego Jasia" ;) plus całkiem dobry aparat pt. Zenith, w którym jednakowoż akurat wtedy film się skończył, hehe normalnie teraz to już historia w fotografii ;) :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forteczna Misja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych