Skocz do zawartości

Charakterystka elementów Twierdzy Kraków


lukfoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim szanownym forumowiczom!

Przygotowuje materiał fotograficzny o fortach a w zasadzie o tym jak pochłania je natura.

Chciałem zwrócić się do Was jako do ekspertów o pomoc w opisie elementów fortów, które dotychczas sfotografowałem.

Chodzi mi o opis jak najskrajniej nomenklaturowy (w obszarze, powiedzmy militarno-inżynieryjnym) tak jak tego dokonał jeden

z ekspertów do kilku zamieszczonych w linku zdjęć. Jeżeli ktoś ma wolną chwilę będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Opis można dodawać jako komentarz tutaj, nie ma potrzeby logowania.

Proszą o jakieś ID pod podpisem - ma być jakaś wystawa z tego więc chętnie także oficjalnie wyrażę swoją wdzięczność za pomoc.

Dziękuje i pozdrawiam

P.S. ma nadzieje że jako żółtodziób nie złamałem regulaminu tego forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem potwierdzanie komentarzy słowem i moderacje - przepraszam nie zwróciłem na to uwagi wcześniej :(.

Krakał - dziękuję bardzo za opisy, są świetne - techniczne, profesjonalne właśnie o to mi chodziło. kilka zdjęci będzie na wystawie zbiorowej w Czechach w tym rok, niestety nie wiem jeszcze które. chciałbym podpisać autora opisów imieniem i nazwiskiem, więc podeślij mi na maila pinlook na gmail'u te dane - jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko podpisywaniu. jak dasz radę to opisz jeszcze kilka zdjęć - ile możesz. dziękuje - jestem twoim dłużnikiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...