Skocz do zawartości

rower1025

Użytkownik
  • Postów

    409
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rower1025

  1. napis jest dobry, niech zostanie, ale jakieś ładne zdjęcie fortu w plenerze by się sprzydało... ;> naprawdę bardzo by to upiększyło forum, zresztą przykłady są na innych forach... ;) zawsze można spróbować na próbę ;)
  2. mam pytanie ;). czy jest możliwe umieszczenie dużego zdjęcia jakiegoś fortu na górnej części forum. Czy jest to możliwe ? :mrgreen: nie wiem czy jest to dobry pomysł, ale forum by było ładnie upiększone ;> a mam nadzieję że nie spowolniło by to zbytnio naszego forum... ;) pomysł podpatrzony na innych forach, myślę że warto spróbować także i u nas :)
  3. moderatora już mamy, a gdzie Junior Admin ? :mrgreen:
  4. rower1025

    Pałac w Prokocimiu

    Pałac oczywiście bardzo piękny :) ale teraz trudno go zobaczyć w porze (aurze) zimowej :D
  5. rower1025

    Twierdza Toruń

    no wiesz... :D forciożercą nie jestem :devil: dbam o linię :devil:
  6. rower1025

    Twierdza Toruń

    to wygląda jak główka jaja ze skorupką :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...