napis jest dobry, niech zostanie, ale jakieś ładne zdjęcie fortu w plenerze by się sprzydało... ;> naprawdę bardzo by to upiększyło forum, zresztą przykłady są na innych forach... ;) zawsze można spróbować na próbę ;)
mam pytanie ;). czy jest możliwe umieszczenie dużego zdjęcia jakiegoś fortu na górnej części forum. Czy jest to możliwe ? :mrgreen: nie wiem czy jest to dobry pomysł, ale forum by było ładnie upiększone ;> a mam nadzieję że nie spowolniło by to zbytnio naszego forum... ;) pomysł podpatrzony na innych forach, myślę że warto spróbować także i u nas :)