Skocz do zawartości

Propozycje forumowiczów


rower1025
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ;).

 

czy jest możliwe umieszczenie dużego zdjęcia jakiegoś fortu na górnej części forum.

 

Czy jest to możliwe ? :mrgreen:

 

nie wiem czy jest to dobry pomysł, ale forum by było ładnie upiększone ;>

a mam nadzieję że nie spowolniło by to zbytnio naszego forum... ;)

 

pomysł podpatrzony na innych forach, myślę że warto spróbować także i u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marszałku :D wysoka Izbo KTK ;) wnoszę o drobne zmiany na głównej stronie serwisu... :)

 

Poprawki do ustawy: :D

 

1. według mnie w spisie, możnaby było wytłuścić link na forum, albo go jakoś podkreślić, żeby wyróżniał się ze spisu - wiadomo że mnóstwo osób czyta wieści ;) a na spis po lewej raczej nie zwraca uwagi :), w końcu głównym życiem serwisu jest forum - gdzie najwięcej się dzieje :)

 

2. zmienienie nazwy działu Krąg, na wyprawy albo wyprawy KTK, wyprawy Kręgu - sama nazwa Krąg mało nam mówi ;) a przecież klikając w ten link, są wszystkie fotorelacje z wypraw i bardzo ciekawe zdjęcia :)

 

Wytłuszczenie, czy zmiana wyrazu nie jest czymś nieosiągalnym ;) a i na pewno nie wymaga funduszy ;) - a warto wyróżnić forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Atterdag

Słusznie zauważone. Cytadela może nie... ale pełniąca obowiązki cytadeli owszem :)

 

Cytadelą na zawsze zostanie dla mnie Grudziądz :)

 

Przy niej nawet toruński PO Fort Jakuba to nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

słuchajcie czy się coś pozmienia czy też nie to i tak będzie ten sam klimat - ja już się przyzwyczaiłem. Ewentualne zmiany napewno coś upiększą i też będzie dobrze - reasumując - jest ok i będzie ok choćby nawet miało nie być ok :P

 

co do "cytadeli" Wawel to nawet nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skoro jest taki temat to ja mam małe sugestie. Mianowicie uważam że dobrze by było troszke chociażby w tym dziale posprzątać :roll:. Ostani post w Temacie "Moderator poszukiwany" jest już troszke stary gdyż ma ponad rok :| Skoro i tak nadal temat aktualny to i tak można by usunąć właśnie stare posty z tego tematu. Kolejny temat "Galeria" i znowu archiwalny ostatni post z "2006-10-20" :| I co sie rozpisywać jeszcze dwa tematy w tym dziale są bardzo archiwalne.

 

Co prawda trzeba coś wymyślić aby forum ożywić. :roll: ale razem chyba do czegoś dojdziemy ;)

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Szanowny Adminie :P Przeglądając dziś obszerna listę użytkowników naszego forum, natknąłem się na 15 osób które kiedyś tam się zarejestrowały a nie raczyły później zaglądnąć więcej, a rekordzista dołaczył 2004-07-20 :!: i chyba sobie zapomniał po dniu rejestracji że takie forum istnieje :/ zreszta tak samo jak pozostałe 14 osób. Chyba nie ma sensu aby Ci ludzie wogóle byli na liście użytkowników. :devilyellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro, yay0 - Dobrze, że poruszyliście tą kwestię; jest mi ona bardzo dobrze znana (już dawno temu próbowałem z tej opcji skorzystać, ale jakoś zarzuciłem) :)

 

No to wkrótce wylecą ci co się zarejestrowali a nie zalogowali oraz ci co się zalogowali a nic nie piszą oraz niewykluczone, że także ci co pisali a od dłuższego czasu nie piszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że nasze forum pozbyło się 36 użytkowników, którzy od dawna już byli zarejestrowani a dotąd nic nie napisali, a nawet nie zalogowali się pierwszy raz.

 

Kolejnych 8 użytkowników, tych którzy już dawno się nie logowali oraz nie pisali (posty i tematy poleciały), już nie ma.

 

Kto nadal zarejestrował (zarejestruje się) się i myśli nic nie pisać czy zalogować się pierwszy (i nie tylko) raz, to będzie następny w kolejce ;)

 

Oczywiście nie zamierzam informować już ile takich kont użytkowników wyleciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...