Skocz do zawartości

MRu

Użytkownik
  • Postów

    306
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRu

  1. Znalazłam kilka filmików tematycznych na Youtube.com
  2. no coz ... na ok.70% . j AMIESZKAM W POBLIŻU I CZASEM SIE PO PIWNICACH ŁAZI , A TAK WEJSCIA TAKIE SĄ TYLKO ZAMUROWANE ;P
  3. nO WŁAŚNIE MI O TE DNI CHODZIŁO :P
  4. Ja znam dwa takie miejsca . Zwiedzałam je w listopadzie czy pażdzierniku . Jeden z nich znajduje sie pod Parkiem Krakowskim , a drugi pod placem inwalidów . Mozna tam wejsć , ale tylko kilka razy w roju bo bogu dzieki rawelin sie nimi zajął , oczyscił i wystawy robi . Jeszcze jeden pod boiskiem szkolnym na ul.Konarskiego.
  5. MRu

    Filmy FortyCK

    Ostatnio przeglądałam internet w poszukiwaniu informacji i zdjec Bastionu Klepareskiego . na stronie www.odkryjnasze.pl znalazłam ... film FortyCK z Fortu 41a Mydlniki , który został zassany na tamtą stronkę z Youtube . oj oj , ktoś tu robi kariere internetową :)
  6. No cóż , możliwe to . Mam rodzinę w tamtych okolicach . Pamiętam że dzieciarnia osiedlowa łąziła podobno na jakieś tajemnicze ruiny i bawiła sie w wojne . Nie wiem czy to prawda , bo większość bunkrów P-lot jest pod ziemą , ale czułam że powinno się to znaleść w tym poscie .
  7. MRu

    Stutzpunkt Rudawa

    No właśnie . Można by się wybrać .
  8. MRu

    Stutzpunkt Rudawa

    Trzeba by sie było tam kiedyś wybrać . Gdzie to mniej-więcej jest ? A tak a'propos , StutzPunkt Rudawa ma wbrew pozorom delikatne powiązania z TK . Otóż , Wspomniana wyzej Linia Henryka , to linia , w którą właczone było kilka Nowohuckich forcików :) Chyba Grębałów między innymi , ale pewna na 100 % nie jestem :)
  9. MRu

    Muzyka - ogólne

    Habakuka też lubie . Często Farben Lehre słucham , INDIOS BRAVOS posłuchaj jak lubisz reggae . Boba nikt nie pobije :)
  10. MRu

    Muzyka - ogólne

    Tak . RAcja . Black Metalu mogą słuchać tylko wybrańcy . Ja nie gardze Children of Bodoom czy chociażby Drowling Pool . A tak to Reggae Reggae Reggae ! Kocham to ! Muzyka mojego życia . Bob Marley , Eddy Grant , Indios Bravos . Oprócz tego oczywiście domieszka prawdziwego rocka . Red Hot Chilli Peppers . :mrgreen:
  11. MRu

    Wawel

    Jak dla mnie ok , ale ... oryginalny wawel duuuużo bardziej mi się podoba ;)
  12. MRu

    Horror

    Ja tam lubię horrory moze nie okropnie straszne ( bo to się już wg. mnie przejadło) tylko takie co cholernie mieszają w psychice . Polecam francuski horror " Szepty e Morku " . :twisted:
  13. Czesć . Zgłaszam sie . Byłam na 31 wyprawie :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...