Trzeba by sie było tam kiedyś wybrać . Gdzie to mniej-więcej jest ? A tak a'propos , StutzPunkt Rudawa ma wbrew pozorom delikatne powiązania z TK . Otóż , Wspomniana wyzej Linia Henryka , to linia , w którą właczone było kilka Nowohuckich forcików :) Chyba Grębałów między innymi , ale pewna na 100 % nie jestem :)