Skocz do zawartości

kubabrzesko

Użytkownik
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O kubabrzesko

  • Urodziny 05.01.1979

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zainteresowania
    quady ,narty , windsurfing , fortyfikacje ,rajdy , 4X4 i wiele innych

Osiągnięcia kubabrzesko

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Mimo słabej ostrości zdjęcia wydaje mi się ze jest fragment kaponiery fortu Rajsko
  2. Mi to wyglada na fort Prokocim.Myle sie??
  3. No nie ukrywam że ja tez..... :mryellow:
  4. [Witam.Jestem kuba z brzeska.czesto jak mam czas jezdze do krakowa i zwiedzam forty.mam nadzieje ze poznam tu wielu kolegow i kolezanek z ktorymi bede mogl zwiedzac krakowskie forty.puki co mam nadzieje ze uda mi sie bys w piatek przed 18 na forcie skala.pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...