Skocz do zawartości

ile km ?


rower1025
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

idziemy cały czas Szlakiem Twierdzy Kraków :D

 

Naszą wędrówkę rozpoczynamy w Forcie 52a, a kończymy w Forcie 50a :D

 

Prócz przebycia samej trasy Szlaku, zwiedziliśmy dokładnie każdy fort na naszej trasie :D

 

W każdym forcie przebyliśmy dodatkowo 700 metrów.

 

Ile zrobiliśmy km ?

 

( mam nadzieję że dobrze to wytłumaczyłem, jeśli są jakieś pytania, niejasności, to proszę pisać ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Rower chciał chyba nas zrobić, ale sam sie zrobił bo jaka odpowiedź nie padnie to może być zła. Z Łukasika sprawdził ile kilometrów ma szlak - podano tam fragment, ale południowa strona Krakowa nie jest podana.

Nie podał kierunku zwiedzania, a w Polsce obowiazuje zasada od lewej do prawej - czyli z 52a - 52 - Skotniki i tak dalej, na około do lasówki. Ale tu zaczyna sie problem, bo przez wisłę w Bodzowie nie ma mostu i co teraz... trzeba do mostu dębnickiego, a tam nie ma szlaku :mrgreen: Źle zadane pytanie, tak mi sie wydaje. W tym wypadku nie ma odpowiedzi, ale strzelam 58km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogliśmy przejść trasy z Łapianki do Lasówki :) gdyż kładka koło dworca PKP Prokocim, jest remontowana (tabliczka to pokazuje) - więc nie możemy dojść do Lasówki... w konsekwencji nie możemy sprawdzić ilości km.

 

oczywiście można kładkę ominąć - ale omijając ją zbaczamy ze szlaku - w pytaniu wyraźnie jest powiedziane że nie możemy zbaczać ze szlaku...

 

pytanie więc było bardzo podchwytliwe... nikt nie wykazał się sprytem :D

 

gdyby kładka była czynna... to wtedy idąc samym szlakiem zrobilibyśmy 16,9 km + 4,9 km = 21,8 km :) - nawet tej odpowiedzi nikt nie był blisko....

 

nikt nie odpowiedział że nie możemy przejść takiej trasy jaką opisałem w pytaniu więc...

zwycięzcy brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...