Skocz do zawartości

Panoramy sferyczne z Twierdzy Kraków


Gość zbooy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Po wielu latach wróciłem ostatnio do penetrowania fortów i chciałbym polecić Waszej uwadze stronkę z wynikłymi z tego panoramami sferycznymi: http://panoramy.zbooy.pl/360/cat/twierdzakrakow

Na razie jest ich bodaj 35, więcej pewnie wkrótce.

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, choćby uzupełnienia czy poprawki błędów w podpisach; możecie pisać tu lub korzystać z mechanizmu komentarzy na stronie.

 

zbooy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona, ale niestety prawie nic nie zobaczyłem, bo jak tylko w coś klikne to pojawia sie informacja że wystąpił błąd z iexplorer, i że nastąpi zamknięcie programu. Co mam zrobić żeby wszystko działało prawidłowo ? (bo to raczej cos z moim komuterem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
:arrow: Po pierwsze: robienie panoram to fajna sprawa, dwa: trudniej je zamieszczać w niektórych serwisach, gdyż mało który oferuje zamieszczenie zdjecia w niestandardowym formacie, a trzecia sprawa: nie każdy aparat ma opcje fotografowania w trybie panoramicznym, co prawda da się na upartego zrobić panorame bez tej opcji, ale to już jest troszke trudniejsze i wymaga większej wprawy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra zakładajmy że mój robi i co w związku z tym?? Robię sobie panoramę okolicy kręcąc się dookoła, a co z niebem i ziemią? tym co nade mną i pode mną? Czy to sobie od tak "powstanie" jak połączę zdjęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...