Skocz do zawartości

Pierścienie...


Gość katia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: takich map jest na kilogramy, wpisz sobie w google Twierdza Kraków i na byle stronie to bedziesz miała, na fortyck nie ma, ale gdzie indziej znajdziesz bez problemu, a jak nie znjadziesz to Ci moge linka wysłac :>

a i jeszce jedno. Szukaj map z obiektami istniejącymi i nieistniejącymi, dobrze tez bedzie zeby byly fortyfikacje polowe naniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiekt istniejący to tak który stoi, nieistniejący to taki ktory wyburzono

(wazne zeby znalazla taka mape, bo jak znajdzie tylko z istniejącymi obiektami, to poprawnie swojego zadania nie zrobi) :mrgreen:

fortyfikacja polowa, w tym przypadku chodzi mi o pierscien okopow, zasiekow, punktow oporu, pozycji polowo wysunietych. W necie to chyba tylko mapka M. Cłopka na stronie tpf :roll:

z reszta chyba nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey czekałam na powiadomienie na maila a tu nic....pewnie odznaczyłam;/

Nic to....dzięki za rade i poszukam.

 

Temat pracy dyplomowej związany jest z Fortem Skała ( dokladnie terenem na ktorym sie znajduje) czyli obseratorium. Jezeli znajde gotowa mape to dla mnie lepiej zaoszczedze czas;) poniewaz zalacze taka mapke z fortami. Dlatego szukam ;)

 

Szukalam tez kiedys planu fortu Skała (fort 39) - juz nie pamietam skad ale znalazłam jedynie taki bardzo schematyczny.

 

 

Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam wszytskich w ten pochmurny poniedzialek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...