Jump to content

Twierdza Kraków w Google Earth - Reaktywacja


shakur9202
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Zainspirowany pracą bociana postanowilem stworzyć mapę podobną do jego dziela lecz dokładniejszą.

 

W chwili obecnej mapa wygląda tak:

 

http://img24.imageshack.us/img24/689/fortyj.jpg

 

Dane czerpalem z waszej stroki i jeszcze jednej ktorej adresu niestety niepamiętam bo nie zapisalem w historii oraz cuda pod adresem http://wikimapia.org/. Na mapie zaznaczone są także obiekty nieistniejące (wiele szańców ktore zostaly zabudowane).

 

W związku z tym ze mieszkam w Nowej Hucie chcialbym uzupełnic całkowie moją okolicę. Wszelkie sugestie i dane co do lokalizacji szańców i mniejszych obiektow mile widziane.

 

Jeszcze jedno pytanie. Nałożylem w programie graficznym mapę Mistrzejowic i okolic z tą mapą:

 

http://www.twierdza.art.pl/mapy/05.gif

 

Z V obszaru zaznaczone mam 6 szańców piechoty ale na mapie znalazlem szaniec o oznaczeniu IS-V-7. Po nalżeniu map wyszlo mi ze szaniec ten znajdowal sie w parku na os. Tysiąclecia. Wiece może coś więcej o tym szańcu???

 

I jeszcze jedno pytanko. Pamiętam że parę lat temu na os. Oświecenia obok Biedronki, na dzisiejszym placu zabaw, stal kiedyś jakiś (...). Wlasnie nie wiem co. Czy schron, sklad amunicji maly bunkier. Pamiętam to jak przez mgłę ale wiem ze cos takiego tam bylo. Na mapie T.K. go nie znalazlem wiec przypuszczam ze byl to obiekt z II W.Ś. Wiece może coś o tym obiekcie???

 

Link do pliku *.kmz

 

http://www.speedyshare.com/files/20086191/...dza_Krak__w.kmz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...