Jump to content

Zasady konkursu


rower1025
 Share

Recommended Posts

Proszę Państwa, oto nowe zasady konkursu: :)

 

Naturalnie nagrody zgarnie osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a jak je zdobyć? ;)

 

Bardzo łatwo ;)

 

Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe --> 1 pkt

Za udzielenie częściowo poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe --> 0,5 pkt

 

A teraz o zasadach konkursu.

 

1. Osoba, która zadaje pytanie ogłasza wyniki najpóźniej po 3 dniach.

 

2. Uczestnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, zobowiązany będzie do zadania następnej zagadki. :) Dzięki temu konkurs będzie płynnie funkcjonował.

 

3. Do tego jeżeli konkurs jest trudny i przez co najmniej 24 h nie padnie żadna prawidłowa odpowiedź, prosimy autora zagadki o umieszczenie podpowiedzi.

 

4. Na pytanie konkursowe można udzielić więcej niż jednej odpowiedzi jednakże muszą one następować po sobie w czasie dłuższym niż 24 h.

 

5. Powyższe zasady nie obejmują działu "Pozostałe" gdzie można zadawać dowolnie konkursy o tematyce nie związanej z Twierdzą Kraków.

 

6. Konkursem powinno być pytanie, które może być zadane w dowolnej postaci. Może to być zagadka zdjęciowa, zdjęcia do porównania, pytanie pisemne (stricte wiedzowe), tekst do uzupełnienia i wiele innych. Liczymy na Twoją pomysłowość.

 

7. I edycja naszego konkursu zakończy się 28 lutego 2010 r. Po tym dniu zostaną podliczone wszystkie punkty (z działu Twierdza Kraków), a zwycięzca otrzyma nagrodę na marcowej wyprawie z rąk samego Prezesa KTK.

 

A do wygrania: ;)

 

http://img690.imageshack.us/img690/2500/skanuj0001jr.jpg

http://img44.imageshack.us/img44/152/skanuj0002rd.jpg

 

Do zwycięzcy powędruje podwójne zaproszenie do Multikina na wybrany film, niezastreżony przez dystrybutora. Wejściówki ważne są do końca czerwca.

 

Warto powalczyć o taką nagrodę ;)

 

Im więcej uczestników tym lepiej dla konkursu !

 

Zapraszam do zabawy! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli można coś zaproponować.

Raczej ograniczyłbym sie do przyznawania punktów tylko za odpowiedź, bo chyba nie ilość, ale jakość sie liczy. A może całkiem zrezygnowac z punktacji (?) - liczy sie przecież dobra zabawa.

Kolejna sugestią jest to, żeby osoba która odgadnie zadawała pytanie. Zeby konkurs szedł płynnie i nie było przestojów pytania mozna zadawać o dowolnej porze, przez co zainteresowani czesciej beda wchodzić na forum i aktywnie w nim uczestniczyć. I jeszcze jedno - jeżeli pytanie przez powiedzmy 48 godzin nie ma odpowiedzi, autor ją przedstawia (lub podpowiedź) i zadaje kolejne pytanie.

 

To tyle z mojej strony, jeżeli prowadzący (odpowiedzialny za dział konkusów) to zaakceptyje to bedzie miło.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...