Skocz do zawartości

4. Ognisko Forteczne


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z odpowiednim wyprzedzeniem zakładam ten temat ;)

 

A więc: pora na kolejne nasze wspólne ognisko... odsłona czwarta :)

 

Odbędzie się na wiosnę 2011 roku.

 

Proszę napisać swoje propozycje gdzie by ono się odbyło (przypomnę, że poprzednie ogniska były w fortach: Mydlniki, Rajsko)

 

 

Odpowiednie ostateczne info co, gdzie, kiedy i jak będzie w tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje, aby forumowicze, wpisywali tutaj swoje propozycje, już od teraz, a później wybierze się najciekawsze lokalizacje i dołączy do tematu głosowanie, którego wynik zadecyduje gdzie ostatecznie odbędzie się ognisko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
No i tak zeszło że gdzieś to ognisko się podziało. Już mamy lato, wiosna odeszła w zapomnienie, chociaż pogoda podczas wiosny była ładniejsza niż obecnie, no ale oczywiście w końcu kiedyś to lato do nas zawita. Tak więc może byśmy się drodzy forumowicze jednak wybrali na ognisko ? Nie może tak dłużej być, ognisko forteczne jest tradycją jakby na to nie patrzeć i odbyć się musi, i nie na jesień lecz mam nadzieję że niebawem, chociaż wiem że już raczej pora wyjazdów wakacyjnych lecz liczę na to że osoby które się nie wybierają w najbliższym czasie na urlop lub inny wypoczynek znajdą czas aby się na owe ognisko wybrać w któryś weekend lipcowy. Tak więc liczę na Wasze propozycje czyli gdzie i kiedy :) Dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ''przejadło się'' Wam ognisko :)

 

A poważnie: cóż, Miro masz oczywiście rację tym swoim postem wyżej, ja nic nie poradzę na to ani nikt inny, nie chcecie tych fajnych spotkań przy ognisku? to nie.

 

Miro, w ShutBoxie napisałeś, że ognisko można zrobić i w dwie osoby (oczywiście to taka przenośnia), wydaje się, że chyba tak zrobimy :)

 

Ale... gorzej właśnie ostatnio z czasem, pomyśleć ile w przeszłości się działo a od jakiegoś czasu ciężko, za przeproszeniem ludziom się już wogóle dupy ruszyć nie chce wolą iść w sobotę - niedzielę do hipermarketu, ale to już dla nich też ciężka mordęga :devil:

 

Spokojnie, bez pośpiechu, sytuacja dojrzeje to i sobie ognicho zrobimy nawet w trójkę czy te osoby co bywały a może i ktoś nowy się załapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie ma na forum to spokojnie można do mnie na gg, albo na telefon smsa wysłać. Ja chętnie się na ognisko pisze, chociażby w tą sobotę. Opał się znajdzie a kiełbaska itp też raczej po kieszeni nie uderza. Poza Tym ogniska forteczne to jest według mnie forma spotkania integracyjnego całej grupy, no ale skoro nikt się już integrować nie chce, to nic na to nie poradzimy. Przykre to niestety. W każdym razie nadal czekam na propozycje ogniska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat zamykam, bo jak widać nie potraficie się zorganizować nawet ''dla kilku zapaleńców'' ani na propozycje fortyck.

 

Być może kiedyś będzie otwarty, ale to nie zależy ani ode mnie ani od admina, ale od was samych wykażcie się a nie piszcie puste tematy bez pokrycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...