Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolny czas, rekreacja, sporty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Greg

Greg

Starszy sierżant

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 19:40

Inny sport na fortach to gra w chowanego :]

A ile emocji ;)

hahahahha :bemused:
si Turbo pro nobis, quis contra nos?

#22 Gość_Atterdag_*

Gość_Atterdag_*
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 21:27

W Toruniu biegając potknąłem się na wysadzonym stropie, przeleciałem 2 metry koziołkując w powietrzu i upadłem w pokrzywy na tyle wolno by nie zdążyć "zaklepać" :lol:

To była odmiana full contact - w ramach odstresowania od trudów sesji - wieki temu ;)

#23 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14512 postów

Napisano 04 maj 2008 - 14:11

Bardzo lubię łazić na piechotę, wprost uwielbiam :)

Zwłaszcza trasę od Fortu Skała przez Las Wolski, Kopiec Kościuszki, na Salwator :D

Niektórzy z was wiedzą, że jestem długodystansowcem :mrgreen:

#24 Atterdag

Atterdag

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 00:15

Jeżeli ktoś miałby czas i nie wiedział by co z nim zrobić to od ponad tygodnia z racji początku sezonu wegetacyjnego przemierzam krakowskie horsty i inselbergi (wzgórza) w poszukiwaniu roślinności ciepłolubnej. Często wiąże się to z odwiedzaniem terenów historycznych i fortecznych. Jeżeli ktoś by się pisał to wystarczy dać znać.

Odległości są różne. Z racji choroby kondycja szwankuje, ale przy dobrych wiatrach odległości wahają się od 10 do 30 km w ciągu kilku godzin...

#25 kuba

kuba

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 09:37

No, kilka godzin na 30 kaemów to mało, niezła prędkość Ci wychodzi...

Ja też lubię łazić, najchętniej po górach - Bieszczady, Pogórze Przemyskie, Góry Sanocko - Turczańskie, Beskid Niski... Aczkolwiek Beskidami też nie gardzę, ale to nie to samo...
Mój rekord dobowy oficjalny, ustanowiony w dolinkach podkrakowskich, wynosi 47,3 km. Miało być 50, tak się umówiliśmy z kumplami, zaplanowaliśmy trasę, poszliśmy, po dokładnym przemierzeniu według mapy Compassa wyszło jednak tylko tyle i nie chciało być więcej.
Dawniej biegałem - maksymalna odległość to 15 km (pokonana kilka razy tylko), ale najczęściej biegałem 12 - o, tego sporo było. Ale już nie biegam - teraz ważę sobie kole setki, a czasu nie mam, ktoś musi dzieci pilnować jak żona pracuje... Choć obiecuję sobie, że tej wiosny znów zacznę. A trasę mam u siebie w okolicy piękną, wśród wzgórz, polnymi drogami, częściowo obok rosyjskich okopów z I wojny, z widokiem na Tatry, obok bobrowych żeremi...

#26 Atterdag

Atterdag

Porucznik

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 01:06

Pozazdrościć takiego terenu. Chociaż mieszkając obok Błoni i Sikornika też nie mam na co narzekać. Odkąd zaczęła mi forma szwankować, z trudem budowana podczas badań w środkowoamerykańskim piekle stwierdziłem, że warto się ruszyć i po wielu latach wróciłem do biegania. Póki co staram się wyrabiać normę 7-10km raz na dwa dni. Od czasu do czasu dłuższe marsze - poza codziennym przemierzaniem wzgórza w ramach prowadzenia badań. Przymierzam się też do kolejnego startu w Pieszych Maratonach na Orientację. Świetny sport... chociaż tegoroczny Skorpion zjadł mi sporo zdrowia...

Prędkość za dnia zależy od ilości pracy i typu wykonywanych robót. Czasem muszę się sporo nachodzić stąd prędkość marszowa rzędu 6km/h to norma. Innym razem badania potrafią zrobić się stricte stacjonarnymi z kilku/kilkunastokilometrowym dojściem w teren.

Ważne by się nie roztrenować. No i ruch jest motywacją do pozbycia się wszelakich nałogów... szybko porzuciłem palenie jak zabrałem się za bieganie. Dopiero wtedy człowiek uświadamia sobie jak bardzo tytoniowy nałóg pęta mu nogi... zadyszką po 100 metrach ;)

#27 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • 14512 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 12:34

OOOO :D

Zależy... raz mam więcej czasu a raz mniej; w pierwszym przypadku (jeśli dopisuje pogoda) wybieram się na fortyfikacje czy łażenie by porobić zdjęcia (niekoniecznie związane z fortami), w drugim przypadku jestem w domu, jest co też robić (masa zdjęć i video czeka do obróbki), słucham muzyki, czytam książki, surfuję w necie, gram (zwłaszcza wyłącznie wieczorami) w gry PC :)

>sarkazm on< A czym zajmują się nasi forumowicze bo z tego co widzę są bardzo zajęci, że nawet nie zaglądają na forum >sarkazm off<

#28 Janik

Janik

Szeregowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 21:37

Witam. Przede wszystkim pacząc że weekend zaczyna sie w piątek dla mnie t jade do Poznania do strefy kibica po kibicować naszym wspaniałym piłkarzom a następnie w sobote jadę odwiedzić moją dziewczynę a w niedziele to ja mam gości. No i Tydzień nowy sie zacznie.

#29 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • 14512 postów

Napisano 07 czerwiec 2012 - 17:44

Jutro już nic nie będzie jak przedtem :arrow: http://forum.fortyck.pl/topic/627-muzyczne-klipy-z-youtube/page__view__findpost__p__6254

:D

#30 ben

ben

Szeregowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:32

a ja wwole to pod autem siedze zawsze to minie uspakaj

#31 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • 14512 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 21:05

ben - popraw swój post, bo ciężko się czyta z błędami.

Oczywiście weekend to za mało, może rozszerzymy o resztę tygodnia? czasem jest co napisać :)

#32 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • 14512 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 20:54

Aż skopiuję swój wpis:
Koniec Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie; wygrana Hiszpanii, gratulacje!
Włochom nie pomogło pielgrzymowanie, a Wieliczka ma swój jedyny skarb - sól :)

#33 Bloodberry

Bloodberry

Szeregowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 12:23

U mnie, ze względu na zwiariowany tryb pracy, pjęcie wolnego weekendu jest względne, czasem mam, na ten przykład, wolny weekend we wtorek i w środę :D

A wtedy lubię się poszlajać, albo podziobać biżuterię :P Moja galeria: http://floentine.deviantart.com/

#34 fortyck

fortyck

Administrator

• Administrator
  • 14512 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 18:26

A wtedy lubię się poszlajać, albo podziobać biżuterię :P Moja galeria: http://floentine.deviantart.com/

Tak :) dziś poszlajaliśmy po Forcie Rajsko, a co do zdjęć biżuterii: bardzo ładne, przyznam się dopiero dziś i w tym poście, że kiedyś miałem praktyki u złotnika - jubilera, miałem mieć taki zawód (teoria była w szkole na ul. Na Wrzosach 3, teraz tam jest Dom Kultury) ale cóż wyszło jak wyszło, nauka poszła w... forty :D

#35 Miro

Miro

Pułkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 15:23

Ludziska może ktoś z Was spędza czas na rolkach ? Jeżeli tak to można by się umówić, zawsze to w grupie raźniej niż samemu :) Błonia, Bulwary, gdziekolwiek gdzie sa się jeździć. Swego czasu jeździłem także po plantach dookoła, tyle że dużo tam ludzi i masa krawężników.

#36 elmo

elmo

Szeregowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 luty 2014 - 10:04

W chowanego?? Jak się gra w tą grę :D?

Wiesz czym jest zielona kawa tabletki? Sprawdź!
Znasz dobre tabletki na pryszcze? Sprawdź najlepsze!
Jedyne tak skuteczne antybiotyki na trądzik! Nie daj się prosić!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych