Skocz do zawartości
Forteczna Misja z 12.06.25 - foto i video już 21 lipca

Bunkry, schrony P-lot w Krakowie i okolicach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
możliwe że przez ferie będzie jakiś schron otwarty. Jak coś będę wiedział to dam znać
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Może ktoś ma foto tego Bunkra "przy filarze" ??

 

Wychodzę z założenia: lepiej póżno niż wcale http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif więc Bartku, dziś byłem przy tym bunkrze ''przy filarze'' mostu kolejowego nad Wisłą, porobiłem kilka fotek, oto i one:

 

:arrow: https://picasaweb.google.com/104866299495462639144/14Stycznia2009

Opublikowano
Hehe, no proszę, a przejeżdżałem koło niego na rowerze n-razy i nie wiedziałem, że to bunkier ;) Człowiek wciąż się dowiaduje tylu ciekawych rzeczy, o miejscach które są pod samym nosem ;)
Opublikowano
Było by super gdyby nie dobrali się do niego bezmózgowcy ze sprejami w parchatych łapkach. Tego co wymyślił puszkę farby pod ciśnieniem powinni powiesić za j....ca
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
Czy ktoś wie może czy na terenie skałek w Piekarach była zlokalizowana bateria p-lot? Znalazłem tam kilka wykopów jako żywo przypominających mi (znane z Pomorza) stanowiska dla 20mm działek.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...