Skocz do zawartości

fortyck

Administrator
  • Postów

    11 457
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fortyck

  1. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  2. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  3. 12 stycznia 2013 Fort Prokocim (7.01.13) - foto i video
  4. Kitaro - ''Tamayura'' Spis utworów: DISC 1 (CD) 1. Introduction 2. Magma 3. Mercury 4. Sitara 5. Nageki 6. Beam Wave 7. Uranus DISC 2 (DVD) 1. Introduction 2. Magma 3. Mercury 4. Sitara 5. Nageki 6. Beam Wave 7. Uranus Zakup: https://domorecords-store.com/collections/kitaro/products/tamayura-cd-dvd-set-2013-by-kitaro
  5. Najlepsze życzenia noworoczne od Kitaro i DOMO Music Group: We wish 2013 would be wonderful and peaceful year for you. We have many exciting things going on such as Kitaro’s world tour and new releases from new artists. Stay tuned! :arrow: https://lh4.googleus...o_card_2013.jpg 2013 is a year of the Snake in Chinese/Japanese horoscope.
  6. 9 stycznia 2013 Forteczne klimaty (26)
  7. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  8. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  9. 6 stycznia 2013 Trzech Króli 2013
  10. 3 stycznia 2013 Sprzęt (11)
  11. fortyck

    Do Siego Roku 2013!!!

    Na gorąco i na żywo jeszcze raz: Wszystkiego Najlepszego w tym Nowym Roku 2013!!! pisze wypijając szampana za pomyślność mojego serwisu internetowego i reszty moich odgałęzień (Blogspot, Facebook, YouTube, Blip, Google+, Twitter) :D zdrówka P.S. Mój pierwszy post na forum :mrgreen: :biggrin: :mrred:
  12. fortyck

    Do Siego Roku 2013!!!

    Wszystkim Sympatykom i Czytelnikom serwisu www.fortyck.pl życzę tradycyjnego Szczęśliwego Nowego Roku oraz Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej!!! :arrow: https://lh5.googleusercontent.com/-qr6iD-cYXrA/UOFOo0Hs0bI/AAAAAAAAIeQ/3kYBESrwtIo/s576/nowy_rok_2013.JPG
  13. fortyck

    Trzech Króli 2013

    W ten dzień należy spodziewać się wpisu na blogu - http://fortyck.blogspot.com/ - z tej okazji.
  14. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  15. 31 grudnia 2012 Nowy Rok 2013
  16. fortyck

    Sylwester - Nowy Rok 2013

    W ten dzień należy spodziewać się wpisu na blogu - http://fortyck.blogspot.com/ - z tej okazji.
  17. 30 grudnia 2012 Forteczne klimaty (25)
  18. Kitaro i DOMO Music Group opublikowali kolekcję cyfrowych składanek z albumów CD, cz. 3. 01. Dawn / Rising Sun 02. Legend Of The Road 03. Mysterious Island 04. Aura 05. Tibet 06. The Clouds 07. Shimmering Horizon 08. Everlasting Road 09. Journey To A Fantasy
  19. Kitaro i DOMO Music Group opublikowali kolekcję cyfrowych składanek z albumów CD, cz. 2. 01. Thinking Of You 02. Koi 03. A Drop Of Silence 04. Nageki (Live) 05. Peace 06. Tenku 07. Cosmic Love 08. Island Of Life 09. Heaven And Earth (Live)
  20. Kitaro i DOMO Music Group opublikowali kolekcję cyfrowych składanek z albumów CD, cz. 1. 01. Theme From Silk Road 02. Caravansary 03. Taklamakan Desert 04. Bell Tower 05. Oasis 06. Mandala 07. Mirage 08. Wings 09. Romance 10. Flight 11. Silk Road
  21. 27 grudnia 2012 19 wyprawa KTK
  22. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  23. fortyck

    Nowy materiał na blogu

    Dziś odbędzie się publikacja nowego materiału (sami się przekonacie o czym) na blogu fortecznym - http://fortyck.blogspot.com/ - zapraszam!
  24. Wszystkim Naszym Sympatykom i Czytelnikom życzę Pogodnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wytchnienia od codzienności! :arrow: https://lh3.googleus...czenia_2012.jpg
  25. 24 grudnia 2012 Życzenia 2012
×
×
  • Dodaj nową pozycję...