Skocz do zawartości

Miro

Użytkownik
  • Postów

    219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miro

  1. Miro

    emule vs neostrada

    Temat z początku roku, ale za stary nie jest, więc dlatego piszę, no a pozatym może się eszcze przydać :P Emule ma jeden minus, jest powolny. Najlepszym wyborem z programów p2p będzie Shareaza (Shareaza 2.3.1.0) program jest w wersji polskiej, tylko niestety nie można go już ściągnać z oficjalnej strony, ale wiele serwisów oferuje możliwośc jego ściągnięcia. Dodatkowym atutem jest przejrzysty interfejs. Pozatym Shareaza obsługuje 3 sieci: 1. Gnutella 1 2. Gnutella 2 3. eDonkey2000 A program który polecam do Torrentów to BitSpirit 3.3.2.115 . Jest to najszybszy klient sieci Torrent i jest całkowicie po polsku ;) Niestety nie można go ściągnąć z oficjalnej strony (aktualnie wyłączona), podobnie jak Shareaza można go jednak ściągnąc z różnych serwisów. :arrow: Dodam mała uwagę, nie używajcie programu BearShare od wersji 6.0, jeżeli już komuś pasuje ten program to polecam wersje 5.2.5 maksymalnie, a najlepsza wersja Lite. Kolejna uwaga jest taka iż BearShare dodaje różne śmieciowe wpisy do rejestru. Pozdrowionka :P
  2. Aha ;) jeżeli tak powiadasz to szanuje Twoje słowa :oops: Ale zdania nie zmienie co do ożywienia naszego forum :P I jeszcze raz pozdrowionka w ten świąteczny wieczór :mryellow:
  3. Skoro jest taki temat to ja mam małe sugestie. Mianowicie uważam że dobrze by było troszke chociażby w tym dziale posprzątać :roll:. Ostani post w Temacie "Moderator poszukiwany" jest już troszke stary gdyż ma ponad rok :| Skoro i tak nadal temat aktualny to i tak można by usunąć właśnie stare posty z tego tematu. Kolejny temat "Galeria" i znowu archiwalny ostatni post z "2006-10-20" :| I co sie rozpisywać jeszcze dwa tematy w tym dziale są bardzo archiwalne. Co prawda trzeba coś wymyślić aby forum ożywić. :roll: ale razem chyba do czegoś dojdziemy ;) Pozdrowionka :D
  4. Miro

    Robin z Sherwood

    Serdeczne dzięki Łukaszu :D zobaczymy co się da z niej zrobić ;) Jeszcze tylko muszę się Adama zapytać czy mi ją pożyczy :mrgreen: :mryellow:
  5. Miro

    Robin z Sherwood

    Tak sobie czytam różne posty na forum i widzę tytuł "Robin z Sherwood", hmm myśle zaglądnę, może coś ciekawego jest napisane, i faktycznie mnie mylilem sie. ;) Czytam sobie i widze znajomy tytuł, też oglądałem ten serial, ale najbardziej podobała mi sie muzyka. Kasetę także mialem, ale w czasach gdy kasety są już zabytkiem a standard to płyty CD Audio oraz muzyka w formacie Mp3, jakoś mi moja kasetka umknęła i nawet przyznam sie szczerze że nie mam pojęcia gdzie jest, jako że muzyki zapisanej na taśmie nie słucham od paru już lat. Ale nawet jakbym ją odnalazł, to i tak pamiętam że była troszkę "przymazana". A skoro Ty Adamie posiadasz takową kasetę z utworami właśnie grupy Clannad, to sobie pomyślałem że można by muzyczkę z niej reaktywować i obrobić ją cyfrowo ;) Tylko zostaje kwestia wypożyczenia tej właśnie kasety od Ciebie. Bardzo bym prosił o odpowiedź w tej sprawie :D
  6. oczywiście ja sie też zapisuje :P ale to oczywista oczywistość skoro tu pisze :P Pozdrawiam :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...