Temat z początku roku, ale za stary nie jest, więc dlatego piszę, no a pozatym może się eszcze przydać :P Emule ma jeden minus, jest powolny. Najlepszym wyborem z programów p2p będzie Shareaza (Shareaza 2.3.1.0) program jest w wersji polskiej, tylko niestety nie można go już ściągnać z oficjalnej strony, ale wiele serwisów oferuje możliwośc jego ściągnięcia. Dodatkowym atutem jest przejrzysty interfejs. Pozatym Shareaza obsługuje 3 sieci: 1. Gnutella 1 2. Gnutella 2 3. eDonkey2000 A program który polecam do Torrentów to BitSpirit 3.3.2.115 . Jest to najszybszy klient sieci Torrent i jest całkowicie po polsku ;) Niestety nie można go ściągnąć z oficjalnej strony (aktualnie wyłączona), podobnie jak Shareaza można go jednak ściągnąc z różnych serwisów. :arrow: Dodam mała uwagę, nie używajcie programu BearShare od wersji 6.0, jeżeli już komuś pasuje ten program to polecam wersje 5.2.5 maksymalnie, a najlepsza wersja Lite. Kolejna uwaga jest taka iż BearShare dodaje różne śmieciowe wpisy do rejestru. Pozdrowionka :P