Skocz do zawartości

Może jakaś kawka lub herbata ?


Greg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dobrych dni , a moze i pare tygodni mnie nie było , ale już jestem 8)

musiałem troche odpocząć od wszystkiego...

To kiedy wyprawa ??? :mrgreen:

A co wy na to aby sie spotkać na dniach gdzieś w centrum w jakiejś kawiarence? Taki meeting między wyprawami ? Albo na kolacje gdzieś grupą np. do Kawalerii na ul. Gołębiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie trzynastolatka może być piwo bezalkoholowe :D albo poprostu jakaś cola :D
ja też alkoholu po za domem nie pijam bo potem nie ma jak wracać :mrgreen:

 

To jak? Niedziela 14 Stycznia , godzina 16:00 ?

 

Gdzie? moja propozycja : Kawaleria , ul. Gołębia , lub Camera Cafe' ul. Wiślna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg... sprawa wyglądało bardzo interesująco :)

 

Termin: "popołudniem" 21 stycznia... ;) - przcież nikt nie zna jutra :)

 

Miejsce ;) Brama Fortu 2 Kościuszko ( wjeżdżą nią autobus MPK 100 )

 

Dlaczego tak, a nie inaczej ? Wspólnie uzgodniliśmy że puby czy kawiarnie to nie jest dobre miejsce dla miłośników Fortów... Lepiej spotkać się koło jakiegoś Fortu ( np. Kościuszko) połazić koło niego i po podziwiać piękną panoramę Krakowa.

 

Co wziąć ? :D tak jak pisałem ;) jesteśmy honorowi :D to cię aż tak z torbami nie puścimy ;) jednakże każdy może przynieść coś do picia... i coś na ząb :D

 

Plan spotkania. ;) miła pogawędka.. przy ciekawych obrazkach, a niekiedy pięknych widokach :D

 

napewno taki scenariusz ci odpowiada :D !

 

Dozobaczenia więc 21 stycznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doszło do małej zmiany ;)

 

Planowana kawka lub herbatka ( ewentualnie piwo bezalkoholowe ) odbędzie się o innej porze i w innym miejscu ;).

 

Dokładniej rzecz biorąc już w sobotę 20 stycznia :) między 11. a 11.15 koło tabliczki inf. przy Forcie 50 Prokocim ;). Prosimy zabrać dobry ekwipunek ;) mowa tu oczywiście o kawce lub herbatce w termosie, bo bez tego spotkanie diabli wzięli :D a że to nie będzie zwykłe spotkanie ;) prosimy też zabrać dobry humor, a przy okazji gumiaki i nogi za pas, warto być przezornym ;), ale nie uprzedzajmy faktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...