Skocz do zawartości

Fort 47 Łysa Góra


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Fort Łysa Góra nadal jest w trakcie adaptacji na potrzeby przedewszystkim mieszkańców nowego osiedla (o rzut beretem od Fortu)...

 

Ale wygląda coraz ładniej otoczenie Fortu, ale ta bliskość tego nowego osiedla jest przerażająca :/

 

Zapewniano mnie, że w tym roku zakończą adaptację Fortu i będzie go można zwiedzać, ale trzeba dać im jeszcze nieco czasu, w końcu nie takie to proste i tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Alka - jak wygląda fort i wokół niego to bardzo dobrze wiem, jedyne co się moglo zmienic to firma ochroniarska pilnująca fortu, wiec jak napisałem, wyżej, pewnie się nic nie zmieniło. Przykro że fort zamknięty. Ps. a to całe osiedle dookoła to skandal na skale światową :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ta wiadomość jest świetna ale... to co znajduje się tak blisko Fortu Łysa Góra to nie wiem jak to się ma do tych prześwietnych planów.

 

Urzędasy kiedyś jakoś zezwoliły na powstanie osiedla tak blisko tego obiektu... tak, wiem, to były inne czasy i inne prawa, które sobie potem zmieniono a jakoś wtedy dopuszczono do zgody na powstanie takiego potworka w tak bliskim sąsiedztwie Fortu 47 Łysa Góra...

 

Wstyd i żal, napalajcie się takimi wiadomościami i planami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...