Skocz do zawartości

Dr Franc Zalewski - info i aktualności


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DR FRANC ZALEWSKI - Od 15 lat Petroarcheolog, Badacz Piramid Starożytnego Egiptu.

 

Współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi, Instytutami badawczymi a także koncernami z branży poszukiwania złóż węglowodorów.

 

Autor dziesiątki filmów na YouTube odkrywających ukrytą prawdę naszej historii i świata

 

 

O Autorze

 

Nazywam się Franc Zalewski z zawodu jestem geologiem, mineralogiem ale także archeologiem, kosmologiem, egiptologiem, fascynuje się matematyką a z powołania jestem odkrywcą prawdy w Polsce jak i na świecie.

 

Mówię jak jest i opowiadam o przekłamaniach w nauce jakie są nam wpajane od lat po czym uznajemy je za prawdę!

 

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." Joseph Goebbels

 

 

W internecie a dokładniej na YouTube https://www.youtube.com/c/DrFranc krąży setki filmów z moim udziałem w których pokazuję prawdę i udowadniam ją przekazując obszerne badania i wyniki.

 

Niedawno założyłem własny kanał YouTube DrFranc na którym dziele się aktualnymi informacjami z moich wypraw po świecie z różnych konferencji na które jestem zapraszany nie tylko w Polsce no i umieszczam "prawdziwe" wyniki badań z moich odkryć.

 

Nie wierz mi na słowo, zobacz przykładowe materiały, które zdobyły duża popularność a to tylko dzięki moim wiernym fanom (jak i krytykom naukowym).

 

Poniżej znajdziesz moją samodzielną wyprawę do Egiptu i informacje na temat sekretu wielkich piramid

 

 

Mój kanał jak i www nazwałem po prostu DrFranc a na YouTube widnieje mój przydomek "Hidden History Hunter".

 

Ostatni udało mi się nareszcie założyć fundację, która ma na celu prawdziwą edukację oraz wspieranie pozostałych odkrywców takich jak ja - dzięki temu mogę zbierać fundusze na dalsze poszukiwania i odkrycia.

 

Moja ostatnia wyprawa do Baalbeck znowu spowodowała wrzenie w internecie, prawie 150 tyś wyświetleń w niecałe dwa miesiące!

 

W tym miejscu chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy wspierają mnie w moich podróżach finansowo jak i organizacyjnie a szczególnie wszystkim, którzy lajkują moje filmy na YouTubie i komentują każde moje odkrycia.

 

Dziękuję...

 

Wiesz, że bez Ciebie nie było bo to wszystko możliwe.

 

 

Zobacz moją wyprawę do Baalbeck:

Zapomniana technologia - BAALBECK Część 1:

 

Zapraszam do wspierania mnie na Patronite.

 

Każde wsparcie mile widziane i za każdą złotówkę jestem ogromnie wdzięczny.

 

Twoje wsparcie pomaga mi w naszych dalszych poszukiwaniach.

 

Dzięki Twojemu wsparciu na Patronite:

WSPIERASZ DALSZE PROJEKT - Dzięki darowiźnie będę mógł otwierać nowe projekty, finansować trasy, zespół, nocleg i kolejne dyskusje...

WSPIERASZ NOWE FILMY NA YOUTUBE - Dzięki Twojej darowiźnie będę mógł nagrać kolejną podróż i kolejne projekty. Opłacę zespół, który nagra, zmontuje i wypuszczę na YouTube kolejny materiał!

WSPIERASZ NOWE ODKRYCIA - Kto wie, może to właśnie dzięki Twojej darowiźnie odkryję kolejną nową fascynującą rzecz? Może to właśnie dzięki Tobie powstanie kolejny materiał?

 

 

Dziękuję Dr Franc Zalewski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fortyck

    115

Deszcz meteorytów, który zniszczył starożytne cywilizacje - Moja Teoria - Dr Franc

 

 

Nieznana Katastrofa w Starożytnym Egipcie - Deszcz meteorytów jaki zniszczył Starożytne Cywilizacje, które budowały piramidy, jest datowany na 12 760 lat.

Teoria dotycząca upadku starożytnej cywilizacji która zbudowała piramidy.
W Filmie został przedstawione dowody świadczące o spadku deszczu meteorytów na północny Egipt.
Zostawił one ślady w postaci kraterów, mikrometeorytów i warstwy izotropowo-amorficznej która powstała na skutek działania plazmy.
Ta teoria została potwierdzona przez niezależnych badaczy z USA w 2010 roku.
Dowody twierdzące o zaszłym wydarzeniu zostały odnalezione na wschodnim wybrzeżu w okresie młodszego dryasu:
"Younger Dryas impact hypothesis"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Referat Geopetrol 2018 - Odnalezienie materii magnetycznej - Opowiadam o sferulkach - Dr Franc

 

 

Mój Referat na "Geopetrol 2018" - Odnalezienie materii magnetycznej na granicach litostratygraficznych fanerozoiku.

 

Tym razem występuje jako przedstawiciel prywatnej firmy Astrosphere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekretne wejście do Piramidy w Egipcie? - Dr Franc

 

 

Sekretne wejście do Piramidy w Egypt to tylko część mojego odkrycia, która zyskuje międzynarodowego rozgłosu.

 

Obejrzycie wnioski z moich odkryć podsumowane przez ten bardzo popularny kanał youtube.

 

Tym razem w wydaniu amerykańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich fundamentach budowano Zamki w Polsce?

 

Cykl: Gdy przemawiają kamienie (cz.1) - Dr Franc

 

 

Czy zamki w Polsce budowano na uprzednio istniejących budowlach, czy Słowianie byli niewolnikami czy nimi tylko handlowali?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania w moim filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym są Trójkąty w Wielkiej Piramidzie? - Dr Franc

 

 

Moje odkrycie trójkątów na ścianach Wielkiej Piramidy sięga 2003 roku.

 

Dowody geologiczne są nie do podważenia, a trójkąty widać gołym okiem jeśli wiedzieć gdzie patrzeć, ale mimo to - do dnia dzisiejszego żadne renomowane czasopismo archeologiczne lub geologiczne nie odważyło się tego opublikować.

 

Poza jednym.

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

 

Poniżej link do publikacji: https://www.davidpublisher.com/Public...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Franc Zalewski Zaprasza na Wyprawę "Śladami Guanczów" Teneryfa 2019 - Dr Franc

 

 

Zbliża się Nowy Rok czyli czas na Nowe odkrycia.

 

Tylko teraz masz możliwość wziąć udział w pierwszej wyprawie badawczej organizowanej przez mnie.

 

Udamy się na Teneryfę i śladami rdzennych mieszkańców Wysp Kanaryjskich spróbujemy zweryfikować aktualne źródła historyczne podające kiedy Guanczowie zamieszkiwali wyspę.

 

Czy mają rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z Wyjazdu Badawczego Tropami Guanczów - Potomków Atlantydy - na Teneryfę - Dr Franc

 

 

Po długiej przerwie - wróciłem.
Cisza spowodowana była moim wyjazdem i przygotowaniami relacji filmowej z wyjazdu śladami guanczów.
Było bardzo ciekawie.
INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH. Myślę nad uruchamianiem regularnych wyjazdów śladami Prehistorycznej Małopolski.
Badamy zainteresowanie więc piszcie czy podoba Wam się ten pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Historii.

 

Gdy przemawiają kamienie II - Dr Franc

 

 

Referat został uzupełniony najnowszymi faktami odkrytymi przez Franca Zalewskiego.

 

Dotyczy fragmentów marmuru na Łysej Górze, prawdopodobnie pochodzących z sarkofagu.

 

A także nowiny w sprawie Szlaków bursztynowych.

 

Ich prawdziwym przeznaczeniem była ochrona handlu ŻELAZEM i LUDŹMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starożytne Technologie, Tajemnicza pieczęć, Sekretne ślady - Dr Franc

 

 

Nowe informacje, które powinny przyczynić się do napisania od nowa podręczników szkolnych.

 

Tematy częściowo już zawarte w poprzednich referatach, ale nowe informacje dodane i na pewno znajdziecie dla siebie coś ciekawego, nieznanego i coś co Was zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy to nie bajki - co ukrywają? - Dr Franc

 

 

Swobodne podejście do interpretacji legend doprowadza do zrozumienia co one ukrywają.

 

Legendy na wszystkich kontynentach zachowały taką samą opowieść o Potopie.

 

A co spowodowało ten Potop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa z Dr Franc - W Poszukiwaniu zaginionych miast Guanczów - Teneryfa 2020 - Dr Franc

 

 

Tylko teraz masz możliwość wziąć udział w drugiej wyprawie badawczej organizowanej przez mnie.

 

Udamy się na Teneryfę w celu odnalezienia zaginionych miast Guanczów.

 

zapraszam - 18.01.2020 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznane dzieje Polski - część I - Dr Franc

 

 

Nieznana cywilizacja zaawansowana technologicznie na terenie Polski?

 

Otwieramy oczy i uczymy się widzieć.

 

Na terenach jakie zajmuje dzisiaj nasz kraj, zachowała się olbrzymia liczba artefaktów po wcześniejszej, zaawansowanej technologicznie cywilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznane dzieje Polski - część II - Dr Franc

 

 

Nieznana cywilizacja zaawansowana technologicznie na terenie Polski?

 

Otwieramy oczy i uczymy się widzieć.

 

Na terenach jakie zajmuje dzisiaj nasz kraj, zachowała się olbrzymia liczba artefaktów po wcześniejszej, zaawansowanej technologicznie cywilizacji.

 

Przedstawiamy artefakty z wyjazdów terenowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...