Skocz do zawartości

Statystyki + wasze komentarze


rower1025
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[center:b0c3c336c0]Statystyki: 23 styczeń - 28 luty[/center:b0c3c336c0]

 

już ponad miesiąc quizu za nami...

różne były jego losy...

ale trwa nadal.. :)

 

Do tej pory w naszym quizie wzięło udział 8 forumowiczów - brawa dla nich ! :)

 

Fortuś, admin, Matys, Helmut, Atterdag, Krydo, Kocio i rower1025

 

Główną statystykę zobaczycie na końcu... teraz kilka mniej ważnych statystyk

 

nasz quiz zaczynaliśmy 23 stycznia, minął więc już ponad miesiąc (37 dni)

 

Podczas tych 37 dni, forumowicze zaproponali aż 18 pytań - zagadek. Tak więc mniej-więcej... średnio... konkurs był co 2 dni... oczywiście były chwile gdzie całymi seriami dawano pytania... ale był (jest) również okres w któym trochę to zadawanie pytań "siadło" :)

 

Co wydarzyło się w poprzednim miesiącu na naszym quizie ?

 

Trochę się działo... :)

 

Przedewszystkim, jedyna kobieta uczestnicząca w quizie, została niestety (dla quizu) usunięta z naszego forum za nie przestrzeganie forum... dla quizu to duża strata...

 

Z kolei innym wydarzeniem... były delikatnie mówiąc kłótnie :D dotyczące pytań bądź odpowiedzi na pytania

 

tak jak mówiłem, było 18 pytań... w których forumowicze napisali w sumie 193 posty ! co daje średnią 10.72 posta na pytanie... dobra średnia

 

najwięcej odpowiedzi było na pytanie Atterdaga aż 24, poza tym dużo osób pisało posty na pytanie rowera1025 o schrony amunicyjne (21 odpowiedzi), były też pytania trudne, na które były tylko 2 odpowiedzi... po takim pytania zadali admin i Krydo.

 

Sumując wyświetlenia pytań przez różne osoby (we wszystkich pytaniach było ich 3780) wychodzi na to że średnio, każde pytanko jest odwiedzane 215 razy..

 

spośród tych 18 pytań...

 

Krydo i rower1025 zadali po 4 pytania, Matys i admin 3, Fortuś 2, Atterdag i kocio po 1

 

Fortuś i Krydo odpowiedzieli w sumie na 4 pytania, Matys i rower1025 na 2, a admin na 1 pytanie. Aż na 5 pytań nie było dobrej odpowiedzi, co świadczy o tym że quiz jest na dobrym poziomie :)

 

( 1 pytanie - wogóle do żadnych statystyk sie nie liczyło )

 

Tak więc najwięcej pytań zadał ten, który chyba zadaje najprostsze pytania, a czasem według niektórych.. najgłupsze... :)

Jako osoba robiąca statystyki muszę być bezstronny :mrgreen: i pisać obiektywną prawdę :D także wypowiem się w komentarzach ;>

W odpowiedziach na pytania prowadzą Fortuś i Krydo :), widać mają dobre źródła ;)

 

[center:b0c3c336c0]UWAGA ! Spośród pytań które były zadane od 23.01 do 28.02 wybieramy PYTANIE MIESIĄCA, którego użytkownik zostanie nagrodzony 0,5 pkt - Propozycje składamy w komentarzach do statystyk do 10 marca !!![/center:b0c3c336c0]

 

- mam nadzieję że ten pomysł wypali :)

 

Przechodzimy do głównej statystyki:

 

Za poprawną odpowiedź: 1 pkt, Za zadanie pytania: 0,5 pkt

 

1. Krydo____6,0 pkt____4 zadane pytania + 4 poprawne odp.

2. Fortuś_____5,0 pkt____2 zadane pytania + 4 poprawne odp.

3. rower1025_4,0 pkt____4 zadane pytanie + 2 poprawne odp.

4. Matys_____3,5 pkt____3 zadane pytania + 2 poprawne odp.

5. admin_____2,5 pkt____3 zadane pytania + 1 poprawna odp.

6. Kocio_____.0,5 pkt____1 zadane pytanie

6. Atterdag__.0,5 pkt____1 zadane pytanie

8. Helmut*___0,0 pkt

 

*Helmut nie odpowiedział na żadne pytanie, ani nie zadał żadnego pytania, ale brał udział w quizie więc odnotowywujemy to na naszej liście... ;)

 

Myślę że sami skomentujecie wyniki..

 

Jeśli pojawiły się błędy z mojej strony to bardzo przepraszam :)

 

Zapraszamy wszystkich do brania udziału w naszym quizie :)

więcej informacji :arrow: Zasady quizu :arrowleft:

 

kolejne statystyki na początku kwietnia :)

 

 

a ja z tego miejsca chciałbym podziękować :) że mogę by tu z wami już te pare miesięcy i razem z wami rozwijać zainteresowanie różnymi Twierdzami ;) ... to już mój 200 post :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower nie źródła sa ważne tylko wiedza, trzeba czytać, czytać, czytać i to rózne pozycje, a nie tylko przewodniki i trylogie p.Łukasika.

 

Gratuluje Fortusi, która niestety nie z własnej woli nie może brac udziału w konkursie, dalej zajmuje czołowe miejsce z dużą ilościa punktów. Rower widzę, że lubisz te statystyki - może zrób cos dla Fortusi - statystyka - w ilu pytaniach każdy brał udział :? :? Moze nawet graficznie, ja np. jestem wzrokowcem i słupki, kolorki to lubie :roll:

 

Gratuluje zwycięscy..........................dziękuję. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem taki pomysł... więc sam się na ten temat udzielę :)

 

proponuję uznać pytanie Matysa z dnia 2/3 lutego Pytaniem Miesiąca.

 

Ponieważ, dając zdjęcie to rozszyfrowania wyszedł ponad stereotyp zwykłego zadawania pytań, wprowadził coś nowego i przy okazji ciekawego, co w tym przypadku upiększyło to pytanie ale i sam konkurs...dobrym pomysłem.

wogóle zdjęcia na forum ładnie wyglądają...

 

jeśli ktoś się ze mną zgadza, lub ma inny typ... proszę pisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za docenienie mojego pytania :mrgreen:

a mój typ to pytanie Atterdaga, zabawa literowo skrotowa:)

pytanie z "usmiechem" ale trzeba troszke pomyslec, niestety nie wziolem udzialu, gdyz rower był szybszy, i wypisał wszystki mozliwosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął 10 marca A. D. 2007 r. :D więc ogłaszam, że najwięcej głosów dostało pytanie Matysa z 2/3 lutego... :)...

 

tak więc ogłaszam że to właśnie pytanie zostaje Pytaniem Miesiąca (za luty)

 

dostaje więc on 0,5 pkt... zostanie to odnotowane w statystykach za marzec... :)

 

Gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...