Skocz do zawartości

Sprawy KTK


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Na ostatniej (i wcześniej) Fortecznej Misji i wyprawach KTK zbyt się oddalamy od siebie.

 

Czyli chodżmy i zwiedzajmy, w miarę możliwości, wszyscy razem.

 

Ale jak grupa to grupa a nie każdy idzie i oddala się znacząco od reszty ;)

 

W regulaminie wypraw KTK wyrażnie stoi napisane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde słyszałem właśnie że się coś rozdzieliliście, dlaczegoż? Przecież jesteśmy grupą i powinniśmy się trzymać razem, coś nam nie pasuje to mówić 'chodźcie szybciej/wolniej' a nie olewać resztę grupy, bo im może być przykro z tego powodu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pewną uwagę: proszę nie zaczynać na wyprawach KTK, FM, FMN, ogniskach, żadnych tematów o polityce, bo to znacznie skłóca uczestników no i bardzo miesza w tych wydarzeniach, a nie po to one są by psuć ich szczególny klimat polityką...

 

Cóż, wiem, że kilka uczestników nie jest zarejestrowanych na forum ale mogę im takie coś wysłać na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo to nie skłóciło uczestników, ale wiadomo temat bardzo nerwowy (chodziło zwłaszcza o niezarejestrowanych na forum) bo reszta tworzyła grupę tylko i wyłacznie"słuchaczy".Można powysyłać maile tylko żeby nie odebrali tego inaczej, nie w tym rzecz (z drugiej strony dobrze, że jest taka grupa dyskusyjna tylko temat nie za bardzo był poruszany)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niewykluczone, że od nowego roku czyli 2009 r. zmniejszy się ilość wypraw KTK w ciągu roku...

 

Prawdopodobnie do 3 razy w roku a w jakich miesiącach? pażdziernik na 100%, no i jakieś miesiące wiosny i lata a może zimy?

 

Powód? ta obecna ilość (6 razy w roku - nie wspominam o FM czy Ogniskach Fortecznych) to jednak za dużo a przez to nie mam po prostu czasu na rozwój naszego serwisu (nowe fotki, filmy, itd.)...

 

Liczę na Wasze zrozumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany już są :arrow: www.fortyck.pl/faq_2.htm

 

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

 

 

To że będą ''tylko'' 3 wyprawy KTK w 2009 r. nie znaczy, że innych wyjść (jak: Forteczne Misje, Ogniska Forteczne, Forteczne Misje Nocne) nie będzie; wręcz przeciwnie ;)

 

 

To dotychczasowe 6 wypraw plus FM i inne zabierało mi tak skutecznie czas, że nie miałem czasu na nadrobienie zaległości na stronie (to nie tylko przed komputerem dodawanie zdjęć, tekstów, ale i szukanie artykułów w gazetach, itd., ale też przecież co ważniejsze wypady w plener fortowy by zrobić nowe zdjęcia fortów, zrobienie filmów z fortami, czy też sprawa usprawnień strony i forum, nie wspominając o moich innych zainteresowaniach czy najważniejsze: życiu osobistym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Proponuję wywalić z forum użytkowników z USA...

Już mamy 3 takich gagatków.

Jeden odsyła mnie do artykułu o paście do zębów. Deklaruje że lubi football i hockey.

Ale przy tym jest niemową.

Drugi chce mi wymienić telefon na nowszy model i też jest niemową.

A trzeci to już całkiem źle trafił bo próbuje mi opchnąć viagrę a ta póki co nie jest mi do szczęścia potrzebna :P

...i jak mniemam nikomu z nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Prosiłbym by wszyscy członkowie KTK mieli swój avatar na forum.

 

Oczywiście nie wskazuję by każdy pokazał swoją fotkę w avatarze ale choćby jakąś grafikę (przecież też niekoniecznie związaną z fortyfikacjami i Twierdzą Kraków) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

UWAGA DOTYCZĄCA ZBIÓREK (KTK, Forteczna Misja):

 

Z przykrością pisze taki wydawałoby się błahy post, a mianowicie chodzi o sprawę zbiórek od których rozpoczynają się wyprawy KTK czy Forteczna Misja.

 

Pisze to, bo niektórzy chyba nie rozumieją co to znaczy stawić się na zbiórkę; czyli w ustalonej godzinie i miejscu.

 

Każdy z nas bez względu czy to ja, stary bywalec czy nowy uczestnik MUSZĄ stawić się na miejsce danej zbiórki (znanej z informacji na forum w danym temacie).

 

I nie ma czegoś takiego, że np.: dołączanie do danej wycieczki PO zbiórce czy telefonowanie w stylu a ja się spóżniłem i dołącze gdzieś w trakcie; jakoś inni zdąrzają na czas.

 

Nie ma umawiania się telefonicznie (komórkowo) na zbiórki i dołączania PO ZBIÓRCE do danej wycieczki gdzieś tam w jej trakcie trwania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...