Skocz do zawartości

3. Ognisko Forteczne


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła odpowiednia pora na... coroczne Ognisko Forteczne :)

 

Odbędzie się wyłącznie w sobotę.

 

Prawdopodobnie ''znów'' koło Fortu Mydlniki :D no bo najlepsze miejsce i połączenia tramwajowe.

 

Oto szczegóły:

 

Data: 23 maja 2009 (sobota)

 

Zbiórka: na pętli tramwajowej (ma ją tam np. ''13'') Bronowice Nowe

 

Godzina zbiórki: od godz. 17:00 - 17:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak najbardziej ognisko to super sprawa. Nie widzę tylko podanej daty czy coś przeoczyłem? Jeśli o mnie chodzi to z wolnych (sobotnich) terminów aktualnie mam 9, 23, 30 maja :) A jak pasuje innym potencjalnym uczestnikom? ;) i kto jest chętny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasem tak bywa, że nie ma gdzie się wybrać a czasem, że są dwie imprezy na raz :?

Dowiedziałem się właśnie niemal równocześnie z podaniem terminu tutaj o konkurencyjnym tradycyjnym corocznym ognisku z mojej szkoły tańca. Dokładnie w ten sam dzień. Więc o ile się nic nie zmieni to raczej pójdę na tamto ognisko.

Ale zobaczymy jeszcze nic nie jest ostatecznie przesądzone ;) Może spróbuje wpaść tu i tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech, ognisko bez zmian daty czyli jutro czyli... 23.05.09 :)

 

Nie po to rezygnuję z rodzinnego zjazdu (idę tylko na szybkie złożenie życzeń z okazji imienin siostry) by przekładać wcześniej ustalone nasze 3. Ognisko Forteczne :)

 

Będzie m. in. pan Adam :) :)

 

Nieco popadało deszczem dziś, ale... damy jakoś radę :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pierwszy piszę relację :)

 

Dopiero co wyładowałem zdjęcia i video z 3. Ogniska Fortecznego do komputera (w międzyczasie zrobiłem przegląd zdjęć - video dopiero w ciągu dnia dzisiaj - wyszły nawet fajne, niedużo ale zawsze coś ;) oraz zrobiłem slideshow na strone główną)...

 

Na początku bardzo dziękuję ci Miro i Marto za podwiezienie mnie samochodem tak blisko mojego miejsca zamieszkania :)

 

Pogoda była początkowo dość wietrzna i czasem kropiło, ale wszystko przeszło gdy dobiegła godzina zbiórki :mrgreen:

 

Wpierw przyszedł: pan Adam, póżniej Wojciech oraz Marta i Miro (samochodem podjechali w okolice Fortu Mydlniki).

 

Ostatnie zakupy zrobione ;) no i w trójkę poszliśmy na Fort Mydlniki; tam dołączyli do nas Miro z Martą.

 

Tym razem już nie na dachu Fortu odbyło się ognisko :mrgreen: ale przed koszarami na dole.

 

Miro, maczeta się przydała bez niej nie udałoby się uzbierać aż tyle drwa na ogień ;) wszyscy zbierali i nosili drwa.

 

No i zaczęło się 3. Ognisko Forteczne... wkrótce będą na stronie zdjęcia i video (2 części).

 

3. Ognisko Forteczne zakończyło się grubo po godzinie 23:40.

 

Aha; prawdopodobnie na następne Ognisko Forteczne wybierzemy już inną lokalizację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję znakomitego spędzenia czasu w dobrym towarzystwie i w nastrojowym miejscu. Ja tym razem wybrałem równoległe ognisko z mojej szkoły tańca co okazało się nie do końca trafionym wyborem no ale cóż. Różnie bywa. Pozdrawiam uczestników :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...