Jump to content

Zasady III. edycji konkursu o Twierdzy Kraków


fortyck
 Share

Recommended Posts

Proszę Państwa, oto zasady III. edycji konkursu o Twierdzy Kraków.

 

 

Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe --> 1 pkt

Za udzielenie częściowo poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe --> 0,5 pkt

 

ZASADY KONKURSU:

 

1. Osoba, która zadaje pytanie ogłasza wyniki najpóźniej po 2 dniach.

 

2. Uczestnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, zobowiązany będzie do zadania następnej zagadki. :) Dzięki temu konkurs będzie płynnie funkcjonował.

 

3. Do tego jeżeli konkurs jest trudny i przez co najmniej 24 h nie padnie żadna prawidłowa odpowiedź, prosimy autora zagadki o umieszczenie podpowiedzi.

 

4. Jeśli przez ten w/w czas autor zagadki nie podpowie/odpowie to wtedy kolejne pytanie konkursowe zadaje ktoś z administratorów.

 

5. Na pytanie konkursowe można udzielić więcej niż jednej odpowiedzi jednakże muszą one następować po sobie w czasie dłuższym niż 24 h.

 

6. Powyższe zasady nie obejmują działu "Pozostałe" gdzie można zadawać dowolnie konkursy o tematyce nie związanej z Twierdzą Kraków.

 

7. Konkursem powinno być pytanie, które może być zadane w dowolnej postaci. Może to być zagadka zdjęciowa, zdjęcia do porównania, pytanie pisemne (stricte wiedzowe), tekst do uzupełnienia i wiele innych. Liczymy na Twoją pomysłowość.

 

8. III. edycja naszego konkursu zakończy się z końcem grudnia 2010 r. Po tym dniu zostaną podliczone wszystkie punkty (z działu Twierdza Kraków)

ADMINISTRATORZY NIE BIORĄ UDZIAŁU W KONKURSIE (Z WYJĄTKIEM PUNKTU 4)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...