Jump to content

poszukuję "ruiny" do odnowienia :)


ehrili
 Share

Recommended Posts

witam, pogrzebałam troche po forum i widze ze jest tu paru znawców tematu, którzy byc może zechca mi pomóc :) poszukujemy z rodziną obiektu, który można by odnowic i w nim zamieszkac, a przy okazji zrobic małe muzeum czy w jakiś inny sposób udostepnic fascynatom CK Krakowa :) więc raczej typowe fortyfikacje odpadają ;P mieliśmy na oku baaardzo fajny element twierdzy Kraków, pewnie go znacie taki mały kwadratowy domek przy jednostce wojskowej na ul akacjowej. niestety cena wylicytowana w przetargu mocno przerosła nasze możliwości :( jeśli ktoś z Forumowiczów zna jakiś inny NIEDUŻY obiekt (nieduzy wiec nie kosztujący milion bo jestesmy miłośnikami, nie rockefellerami;)), niekoniecznie w samym Krakowie - b. chętnie mogą to być obrzeża Huty, to bedę wdzieczna za informację :) może być nawet totalnie zrujnowany, nie zrażamy sie łatwo ;) pozdrawiam :)
Link to comment
Share on other sites

Raczej cieżko będzie znaleźć coś małego w Hucie, bo tamte tereny zgodnie z moim rozumowaniem były najpotężniej uzbrojone, a co za tym idzie największe forty tam powstawały. Edited by MRu
Link to comment
Share on other sites

Schron amunicyjny raczej nie nadaje sie do zamieszkania, no chyba, że dla bezdomnego co nie potrzebuje podstawowych mediów do zycia.

 

Mru możesz sprecyzować to "multum" bo z tego co wiem to w NH jest jeden zamieszkany przez bezdomnych!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A nie został już żaden domek wałomistrza? Świetną adaptację widziałem w Rajsku.

 

Amunicyjne zdecydowanie nie... są o wiele mniejsze od tych w innych twierdzach więc nawet na rzemiosło się nie nadają, ale... jak poprzednik wspomniał - jak ktoś nie potrzebuje wygód ;)

 

Prochownie te co zostały też raczej odpadają, nawet te na Podgórzu. Trzeba zatem szukać w rogatkach i w infrastrukturze pomocniczej...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...