Skocz do zawartości

Nabór na Moderatora


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dalszym rozwojem tego forum poszukuję:

 

- Moderatora lub... Moderatorki :mrgreen:

 

Zainteresowani taką funkcją mogą się tutaj wpisywać.

 

 

Aktualizacja z 16.04.2012 r.

 

Teraz znów poszukuję NOWEGO moderatora, który rozumie czym naprawdę jest ta funkcja... a na pewno nie jest wyłącznie od usuwania postów (niezgodnych z zasadami Forum), przenoszenia/zamykania tematów...

 

Funkcja Moderatora to nie tylko powyższe cele ale: zakładanie nowych tematów, odpowiadanie na posty (by nie było masy postów a przynajmniej większości bez odpowiedzi).

 

I najważniejsze:

 

- Moderator winien znać się na zagadnieniach Twierdzy Kraków

- Moderator zna się na skrypcie naszego forum

- Moderator winien regularnie doglądać sytuację na Forum

- Moderator może pochodzić z dotychczasowych użytkowników forum lub nowy niezwiązany z forum

- Moderator nie może być na kilka tygodni i osiąść na laurach (działasz społecznie tak jak i ja)

- Moderator musi mieć nie tylko chęci

- Moderator współpracuje z Administratorem na forum

- Moderator zostaje pozbawiony funkcji - z uwagi na nie wykonywanie zadań - na wniosek Administratora.

 

Po uzgodnieniu współpracy między Administratorem a Moderatorem istnieje możliwość uzgodnienia i ewentualnej przebudowy Regulaminu Forum.

 

 

Zatem oświadczam w dniu dzisiejszym: nabór na funkcję Moderatora zaczął się, proszę zainteresowanych o wpisanie się do tego tematu lub skontaktowanie się ze mną (e-mail, PW).

 

Właściciel serwisu http://www.fortyck.pl oraz http://forum.fortyck.pl

Adam Kurelewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 lat później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

 

Od dziś jestem moderatorem tego bardzo wyjątkowego forum.

 

Od dłuższego czasu przyglądałem się stronie jak i forum, aż w końcu zdecydowałem się zarejestrować w celu objęcia funkcji moderatora forum (tak, Administrator czyli fortyck przyznał mi ową funkcję po uzgodnieniach przez wiadomości mailowe)

 

Bardzo smuci fakt, że tylu poprzedników nie sprostało swej funkcji, ja jestem jednak inny :) już wyjaśniam: mój avatar jak i nick nie są przypadkowe; Libra czyli po polsku Waga to znak sprawiedliwości ;) no cóż szala może przechylić się w tą lub tamtą stronę (fortyck dał mi wytyczne co do forum jak i... zachowań niektórych użytkowników z którymi od zawsze były jakieś problemy)

 

Co do znajomości tematyki forum: znam ją z doświadczenia, ale nieforteczne tematy też są ok.

 

Na koniec tego wywodu, życzę społeczności forumowej miło spędzonego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...