Skocz do zawartości

Powitania nowych użytkowników forum


fortyck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forum się rozrasta i okazuje się, że jednak czegoś na nim brakuje; w tym przypadku tematu gdzie dołączający do nas nowi użytkownicy mogli by się przedstawić i zostać witani przez ''starych'', stąd taki temat http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Jako, że dotychczas nowi (nie wszyscy) przedstawiali się po różnych tematach naszego forum: witam serdecznie wszystkich naszych użytkowników forum tudzież zainteresowanych zwiedzaniem fortyfikacji Twierdzy Kraków http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Z tej strony Tomek aka Thomasso. Jak zprofilu wynika facet, 32 lata (juz niedlugo;-), operujacy z okolic Fortu Prokocim :) choc zaniedlugo przenosze sie na Grzegorzki (i zastanawiam sie jaki fort tam - a biegly w tej dzieninie jeszcze nie jestem).

Na strone trafilem calkiem przypadkowo. Poszukiwalem jakichs wakacyjnych grup wycieczkowych po okolicach Krakowa. Ludzi z ciekawymi zainteresowaniami.. no i trafilem i zwiedziony mysla przygod podczas wypraw organizowanych przez KTK zarejestrowalem sie na forum.

Zatem najpewniej do zobaczenia!!!

 

 

Thomasso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

z racji, że jestem świeżakiem na tym forum chciałabym przede wszystkim z Wszystkimi się przywitać :)

 

Uwielbiam łazić po fortach i zaglądać w różne ich zakamarki. Uwieczniać je na fotografiach. i wogóle opuszczone mają dla mnie niesamowity klimat i atmosferę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam !

Wreszcie pojawiłem się na forum po bardzo długiej nieobecności, spowodowanej różnymi sprawami.
Przepraszam i dziękuję za pozostawienie konta.
Będę starał się dużo częściej pojawiać i udzielać się na forum.

Pozdrawiam

Edytowane przez Frangern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam serdecznie w tym forum. Jestem Łukasz z okolic fortów Batowice, oraz Mistrzejowice. Mieszkam w Os. Oświecenia, gdzie był (jak to mawiali tutejsi) bunkier... sam go pamiętam, bo się po nim wspinałem. Nie był w dobrej kondycji i zniknął gdy rozpoczynali budowę bloku 33 i dyskontu Biedronka. Czy może ma ktoś informacje na temat tego co stało w moim osiedlu do około 1998/1999 roku ? (może ciut wcześniej był zrównany z ziemią).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam.

 

Mam na imię Katarzyna, do Krakowa wyemigrowałam dwa lata temu. Bakcyla fortowego złapałam mniej więcej rok temu, kiedy wprowadziłam się do mieszkania w pobliżu Lasówki. Od pewnego czasu uprawiam szlajactwo z pożyczonym ;) aparatem i obfotografowuję co ciekawsze lokalizacje w Krakowie, w większości forty ;)

 

Zarejestrowałam się, bo chciałabym znaleźć kogoś, komu chciałoby się ewentualnie poszlajać wspólnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo fajnie, że kobiety także interesują się fortami, witam na forum i w naszym gronie, już teraz zapraszam na wędrówki forteczne, szczegóły proszę śledzić na naszych stronach oraz odpowiednie działy :arrow: http://forum.fortyck.pl/forum/61-krag-twierdzy-krakow-ktk/

 

Komu jak komu ale ja uwielbiam łazić (nawet setny raz do tych samych obiektów) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich

 

Mam na imię Andrzej i od dawna interesuję sie tematem Twierdzy Kraków. Od lat poszukiwałem mapy ze wszystkimi obiektami twierdzy ale bezskutecznie. Wiele linków do map na tym forum również jest dawno nieaktualnych. W związku z tym postanowiłem sam utworzyć taką mapę a logując się do tego forum mam nadzieję na pomoc i wsparcie kolegów w dokładnym zlokalizowaniu wielu obiektów, które są niezbyt dokładnie i precyzyjnie opisane w dostępnej literaturze oraz internetowych zasobach.

Na swoim serwerze utworzyłem osobną stronę poświęconą Twierdzy Kraków, gdzie będę umieszczał dotychczas zdobyte materiały jak również kolejne zdobyte podczas wypraw rowerowych do wszystkich lokalizacji obiektów twierdzy. W dziale "Mapy" jest link do tworzonej przeze mnie mapy - "Mapa wszystkich obiektów", gdzie sukcesywnie dodaję lokalizacje obiektów.

Link do strony internetowej: http://sq9jdo.com.pl/Twierdza_Krakow/Twierdza_Krakow.html

 

Pozdrawiam wszystkich miłośników i pasjonatów odkrywania kolejnych obiektów Twierdzy Kraków

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kłaniam się wszystkim!

Po długiej nieobecności, trwającej rok a może nawet dwa, ponownie zawitałem na forum. Mam nadzieję, że moje starania o aktywne działanie, czyli w miarę regularne pisanie postów, zostanie uwieńczone sukcesem i nie powtórzy się sytuacja zniknięcia na rok, dwa czy więcej.

Pozdrawiam serdecznie współforumowiczów :mryellow:

Edytowane przez Frangern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja choc na forum tym jestem od przeszlo 3 lat wiem ze nie bylo mnie widac poniewaz nie mialam swojego kompa i internetu ,teraz juz mam wiec jestem i prbuje sie tu aktywnie odnalesc dla mnie osobiscie ta informacja jest pomocna, choc jak widze trafilam na czas zawirowan co mi nie ulatwia sprawy no ale cz mam nadzieje ze bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choc na forum tym jestem od przeszlo 3 lat wiem ze nie bylo mnie widac poniewaz nie mialam swojego kompa i internetu ,teraz juz mam wiec jestem i prbuje sie tu aktywnie odnalesc dla mnie osobiscie ta informacja jest pomocna, choc jak widze trafilam na czas zawirowan co mi nie ulatwia sprawy no ale cz mam nadzieje ze bedzie dobrze.

 

Witam,

 

Taki staż a taka słaba obecność.

 

Informuję dla porządku, że Twoje konto zostało dawno temu usunięte, proszę o założenie nowego konta.

 

I tym razem życzę większej aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...