Skocz do zawartości

Nowy konkurs


rower1025
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co ja mam teraz zadać pytanie?

No to dobra. Jak zwykle będzie proste.

Na załączonym archiwalnym wycinku zdjęcia lotniczego proszę wskazać lokalizację min. 3 obiektów związanych z TK. ( o ile mi sie zdaje na tym obszarze były/są min. 3 obiekty :) ) Obiekty mogą być zarówno widoczne jak i nie istniejące.

Proszę podać przybliżoną ich lokalizację, rodzaj i przeznaczenie wykorzystując do tego literki i cyferki np. E5

 

No i gdzie to wogóle jest ?

 

http://lh5.ggpht.com/_mKrXFQ0NcxE/S31zQXa-8JI/AAAAAAAAIok/NSQuUfzY83o/s128/Mapka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, ponieważ i tak jesteś jedynym odważnym który postarał się odpowiedzieć na to pytanie no to proponuję uznać :mryellow:

 

Szaniec w D4 - dokładnie tak, a dziś po nim nie ma w zasadzie śladu, chociaż jego oznaczenie w terenie jest przewidziane w planie przestrzennym zagospodarowania (wspominałem w innym temacie)

Schron amunicyjny - no prawie celnie - bo jest w polu A2 ale to bym uznał ;) bo blisko ;)

 

No a trzeci obiekt jest nie widoczny na tym zdjęciu - bo to były koszary/baraki bodajże w polu B3/4 więc już bym sie nie upierał przy jego wskazywaniu.

 

Tak, że tak jak napisałem odpowiedź wystarczająca - zaliczony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto finałowe pytanie, ja je zadaję bo zwycięzca poprzedniego pytania jest mało aktywny (rzadko pojawia się) na forum.

 

Proszę wybrać jedną odpowiedż:

 

W kwietniu będzie rocznica:

 

a) odparcia ataku Rosjan na Kraków

B) odzyskania niepodległości

c) powstania Twierdzy Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...