Skocz do zawartości

fortyck

Administrator
  • Postów

    11 457
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fortyck

  1. 2 pażdziernika 2010 Moja muzyka - Kitaro
  2. 30 września 2010 37 wyprawa KTK - info
  3. 23 września 2010 Jesień 2010
  4. 21 września 2010 Sprzęt
  5. 9 września 2010 Forteczne klimaty (4)
  6. 22 sierpnia 2010 Fort Lasówka (21.08.10) - foto
  7. 22 sierpnia 2010 Fort Lasówka (21.08.10) - video
  8. Dziś, tj. 12 sierpnia 2010 nasze forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji forum http://www.invisionp...products/board/ Wiele błędów zostało naprawionych, pojawiło się sporo nowych opcji. Zapraszam więc do jeszcze bardziej wygodniejszego korzystania z naszego forum http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif
  9. fortyck

    Prezydent RP

    - Zapraszam reprezentantów różnych stronnictw i światopoglądów. Siedziba prezydenta będzie miejscem, gdzie mogą się zbiegać drogi różnych Polaków. Wierzę w dialog, który nie dopuszcza by wśród waśni załamywało się poczucie narodowej wspólnoty - mówił w orędziu prezydent Bronisław Komorowski. :arrow: https://lh5.googleusercontent.com/-NTOV8uE_bKw/T0TNZPTc9WI/AAAAAAAAEfQ/65_fTDNSh-I/s182/z8221495nbronislawkomor.jpg Bronisław Komorowski pozdrawia członków Zgromadzenia Narodowego Fot. ALIK KEPLICZ AP Trwają uroczystości zaprzysiężenia Komorowskiego na prezydenta. Na 12 zaplanowano mszę w archikatedrze św. Jana na Starym Mieście koncelebrowaną przez abp. Kazimierza Nycza. Dwie godziny później na Zamku Królewskim Komorowski odbierze insygnia Orderu Odrodzenia Polski i Orła Białego. Uroczystości zaczęły się w Sejmie od uczczenia przez Zgromadzenie Narodowe minutą ciszy pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pozostałych ofiar katastrofy smoleńskiej. Komorowski złożył przysięgę wobec narodu, kończąc ją słowami "Tak mi dopomóż Bóg". Potem wygłosił orędzie, w który wiele mówił o pojednaniu i narodowej zgodzie. - Uczynię wszystko, by nie zawieść Państwa oczekiwań. Pamiętam, że na mojego kontrkandydata głosowało niemal 8 milionów osób. Będę się starał sprawować urząd tak, by zyskać ich zrozumienie i uznanie - mówił Komorowski. Zapowiedział godne upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej. - Pamięć o tych którzy zginęli pod Smoleńskiem jest naszym i moim obowiązkiem jako prezydenta - podkreślił. W swoim wystąpieniu próbował zasypać podział, który pogłębił się po 10 kwietnia. - To była nasza wspólna tragedia, wspólna żałoba - mówił. - Mam świadomość emocji, które towarzyszą, tym wydarzeniom. Mam wolę i determinację, by im sprostać. Dziś nasz naród ma wszelkie powody, by z ufnością patrzeć w przyszłość. Żyjemy w wolnym świecie, w wolnym kraju. Nikt na naszą wolność nie czyha, nikt na nas nie czyha. Żyjemy w kraju wolnym i szanowanym na świecie - mówił. Więcej: http://fortyck.blogs...ezydent-rp.html
  10. 6 sierpnia 2010 Prezydent RP
  11. Krydo, jak będzie coś więcej wiadomo to na pewno się o tym dowiesz, może i pierwszy? :) Raczej to będzie stowarzyszenie bez prowadzenia działalności gospodarczej więc nie trudno się domyślić, że grubych funduszy nie będzie trzeba w nie wkładać, wystarczająco wkładam w ten serwis. Program będzie jak będzie grono chętnych, teraz to nie ma co spekulować co będziemy robić za rok czy dwa lata.
  12. Witam wszystkich zaciekawionych tytułem tematu czyli: Umarł KTK (Krąg Twierdzy Kraków) niech żyje KTK (Krąg Twierdzy Kraków). Dotychczasowy skład osobowy KTK rozpadł się w związku ze sprawą 36 wyprawy KTK. Ale nie tylko z tego powyższego powodu: od już dłuższego czasu obserwowałem, że to nie ma sensu, nawet nikt nie był tak naprawdę przekonany do sprawy brania udziału w rozwoju i życiu tego forum oraz najważniejsze: naszego stowarzyszenia, które już było dość blisko... Nie wszyscy z dotychczasowego składu KTK odchodzą... jest kilka osób, które swoją postawą i wiedzą na naszych wycieczkach fortecznych wniosły bardzo dużo, więc jeśli chcecie jeszcze bardziej to pokazać i innym nowym osobom w nowym KTK to zapraszam :) Przed nami na horyzoncie nadchodzi nasze stowarzyszenie forteczne, które będzie się zajmować sprawami ogólnie fortyfikacji Twierdzy Kraków i coś jeszcze ale za wcześnie by o tym teraz pisać. Nowy Krąg Twierdzy Kraków jednak nie zaprzepaszcza swojego dotychczasowego dorobku, z tym bagażem doświadczeń idzie dalej do przodu, od teraz przyłączając forumowiczów, którym zależy i na naszym serwisie(ach) i forum ale także na naszych wycieczkach fortecznych. W tym temacie proszę o wpisywanie się nowych/starych uczestników chętnych do nowego KTK. Nowy KTK wniesie nas do naszego stowarzyszenia, które teraz jest coraz bliższe powstania.
  13. 17 lipca 2010 Fortyck.pl w Blip.pl
  14. 3 lipca 2010 36 wyprawa KTK - foto i video
  15. 27 czerwca 2010 36 wyprawa KTK - kilka zdjęć
  16. 24 czerwca 2010 Forteczne klimaty (3)
  17. 6 czerwca 2010 Forteczne klimaty (2)
  18. 6 czerwca 2010 36 wyprawa KTK - info
  19. 3 czerwca 2010 Forteczne klimaty (1)
  20. 29 maja 2010 Fort Lasówka i Wisła (20.05.10) - video
×
×
  • Dodaj nową pozycję...