Alka, proszę w takim razie napisać odpowiedni temat (związany z fortyfikacjami Twierdzy Kraków) w odpowiednim dziale (czyli jeśli wyjście z grupą to w dziale: KTK, jeśli zaś temat o fortyfikacjach to w dziale Forty i fortyfikacje, lub jeśli nie ma tematu tam to w dziale: Wasze tematy) i tam ustalimy by jak będzie znacznie lepsza pogoda (i przyjemniejsza) to udamy się tam grupką, może być?