Jump to content

Konkurs fotograficzny


Miro
 Share

Recommended Posts

Zasady konkursu są proste, polega on na zamieszczaniu własnych zdjęć, obiektów fortecznych bądź obiektów związanych z nimi, lub związanych z tamtym okresem. użytkownicy natomiast mają za zadanie odgadnąć co to za obiekt, z jakiego okresu pochodzi i jakie było ew. jego przeznaczenie. Można też zamieszczać zdjęcia z wnętrz owych obiektów, np charakterystycznych znaków.

Na każde pytanie można odpowiedzieć tylko jeden raz. Osoba zadająca pytanie nie może odpowiadać na nie, ale może udzielić jednej podpowiedzi.

 

http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/excl.gif Zabronione jest zamieszczanie nie swoich zdjęć, chyba że właściciel zdjęcia wyraził na to zgodę. http://forum.fortyck.pl/public/style_emoticons/default/excl.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kavernen Anlage Kosocice, czyli zespół kawern w Kosocicach. Lokalizacja - na zapolu fortu Kosocice (50 1/2 Kosocice West),; dokładnie jest to jedno z dwóch wejść (zachodnie) zlokalizowanych od strony północnej, w głębokim, zarośniętym lasem jarze otwierającym się na ul. Niebieską. Kawerna miała też wejście od południa, z drogi rokadowej, czyli obecnej ul. Osterwy.
Link to comment
Share on other sites

To samo co poprzednio, czyli kojec obrony wjazdu, w obiekcie równie dostępnym jak poprzednio, znaczy się w forcie Skotniki (52 1/2N; położona po drugiej stronie ul. Kozienickiej "eska", czyli 52 1/2S, to Sidzina). Edited by kuba
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, w szczególności za pomoc przy wkładaniu zdjęcia :) :wub: . Rzeczywiście nie takie to trudne B) :huh:

 

Proszę powiedzieć, co to za fort i jaki to element tego fortu. Też z tych rzadko zwiedzanych, ale tam glejt z urzędu nie pomoże. Pytanie może wydawać się trudne, ale to tylko pozory.

 

http://img19.imageshack.us/img19/7948/img4209n.jpg

Edited by kuba
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...